Hayat Mucizelere Gebe dizisinde kim kimdir

Hayat Mucizelere Gebe inci kimdir,Hayat Mucizelere Gebe süheyla kimdir,Hayat Mucizelere Gebe serhat kimdir

Hayat Mucizelere Gebe dizisinde kim kimdir

Damla Colbay

İnci

İnci yirmili yaşlarda, neşeli, cıvıl cıvıl, sorumluluk sahibi, planlı programlı bir genç kızdır. Annesi ve anneannesiyle küçük bir mahallede küçük bir hayat yaşamaktadır. Çocukluğundan itibaren, şen şakrak havai ruhlu annesinin tam tersine bir kişilik geliştirmiş, eğer hayatta planlı programlı olur ise hayatın risklerine maruz kalmayacağına inanmıştır.

1/ 6
Hayat Mucizelere Gebe dizisinde kim kimdir

Hande Ataizi (Süheyla)

40-45  yaşlarında güzel, çekici, cilveli, ışıl ışıl, yaşam dolu bir kadındır Süheyla. Genç bir kızken şarkıcı olma hevesine kapılmış, bu uğurda annesiyle savaşmış, bu esnada Suat’a aşık olmuş, yaşadığı tutkulu aşkın neticesinde karnında bir bebek ve kırık bir kalple ana evine dönmek zorunda kalmıştır.

2/ 6
Hayat Mucizelere Gebe dizisinde kim kimdir

Işıl Yücesoy (Esma)

70’lerin başında, namazında niyazında, tutucu, tutumlu bir kadın. Taşkınlıktan, dedikodudan hiç haz etmez, mahalleli dedikoducu kadınları sopayla kovalar. Tek eğlencesi televizyon dizileri ve dini hikayeler kitabıdır.

3/ 6
Hayat Mucizelere Gebe dizisinde kim kimdir

Yiğit Dikmen (Engin)

Otuzlu yaşlarda karizmatik, havalı bir genç adam olan Engin ilk gençliğini, biraz da babasına inat, tam bir playboy gibi yaşamıştır. Eğlence dünyasında boy göstermiş, mankenlerle gezip dolaşmış, gününü gün etmiştir. Ancak yakalandığı kanser hastalığı ve tedavisi boyunca karakteri neredeyse tümüyle değişmiş; ölüme bu kadar yaklaşmak eski sorumsuz uçarı hayatına bir son vermesine sebep olmuş ve babasıyla arasındaki sürtüşmeyi bitirmeye karar vermiştir.

4/ 6