Kehribar dizisinde kim kimdir? İşte oyuncu kadrosu

kehribar kim kimdir,kehribar oyuncuları,orhan yarımcalı kimdir,kehribar meltem kimdir,kehribar adile kimdir,kehribar orhan kimdir

Kehribar dizisinde kim kimdir? İşte oyuncu kadrosu

Gürkan Uygun

(Orhan Yarımcalı)

Kurtlar vadisi pusu dizisinde memati karakteri ile ünlenen Gürkan uygun bu sefer çok güzel bir dizi ile karşımıza çıkıyor.Kehribar dizisinde Orhan Yarımcalı karakterini canlandıracak.

Orhan Yarımcalı karakteri 20 yılını Almanya'da geçirmiş sessiz sakin ve kendi hayatında birisidir.Türkiye'ye döndüğünde ise namlı bir kabadayı olmuştur.

1/ 8
Kehribar dizisinde kim kimdir? İşte oyuncu kadrosu

Kehribar Leyla Bozoğlu (Ayça Varlıer) kimdir

Kehribar dizisinde Leyla BOzoğlu, Orhan Yarımcalı'nın hayatındaki her ana şahit olmuştur.Orhan'ı çok seven ve her an kalbinde taşıyan çok güzel bir kadındır.18 yaşında iken aşık olduğu Orhan için her şeyi yapabilecek kadar sevmektedir.Orhan ile evlenmelerine izin vermeyen babasına karşı durup Orhan'la kaçmaya karar verir.Kaçacağı geçede çıkan kavgada abisi yaralanır ve sokak ortasında bayılıp kalır.Leyla abisini sokak ortasında bırkmayarak ölüme terketmeyecek.Orhan'a sırtını ilk defa sırtını dönmmüştür.Orhan ortadan kaybolduktan sonra hayatta bir başına kalır. Abisi Musa kurtulmuştur ama sakat kalır. Bu sakatlığın sebebi olarak aile hep Leyla'yı suçlar, Leyla da kendini. Oğlu Kemal onun her şeyidir.

2/ 8
Kehribar dizisinde kim kimdir? İşte oyuncu kadrosu

Kehribar dizisinde Musa Bozoğlu kimdir

Kehribar dizisinde Musa Bozoğlu karakteirni Necip Memili canlandırıyor.Dizide Leyla Bozoğlunun abisidir.Leyla,Orhan ile kaçmaya çalışırken Orhan ile girdiği kavga sonrasında bacağından yaralarınır ve sağ ayağı topal kalır.Bıçak darbesi sonrasında ise kasıklarındaki sinirlerin yıpranması nedeni ile iktidarsız kalmışıt.Eksik kalması ile askere gidemez ve hayatı boyunca bu olay neden ile hep alay konusu olmuştur.Bu eksikliğini acımasızlığı ve sert tavırları ile kapatmaya çalışırken kendisi ile dalga geçenlerden teker teker intikam alır.Parası ve babasının gücü ile suç dünyasının öne çıkan isimlerinden olacaktır.

3/ 8
Kehribar dizisinde kim kimdir? İşte oyuncu kadrosu

Kehribar Meltem Yarımcalı kimdir

Kehribar dizisinde Meltem karakterini güzelliği ile dikkat çeken yağmur aydan canlandırmaktadır.Meltem, hayatı boyunca Mudanya dışına adım atmamıştır. Annesinin İstanbul sevdasını, babasının annesine bükülen boynunu, dedesinin ve nenesinin sevgisini hayatının merkezine koymuştur. Ama Meltem için hayatın anlamı 'Kemal'dir. Onsuz yaşayamayacak kadar derin bir kara sevdaya tutulmuştur. Yasak olduğunu bile bile... Ailelerinin yıllarca süren kavgası onu korkutmaz. Amcası Orhan Yarımcalı'dan bu aşk için yardım ister. Orhan yıllar önce kendi yaşadığı laneti, yeğenine yaşatacak mı yoksa genç aşıklara yardım elini mi uzatacak henüz bilinmez.

4/ 8