Kış Güneşi dizisinde kim kimdir?

Kış güneşi dizisinde oyuncular kim kimdir

Kış Güneşi dizisinde kim kimdir?

Kış Güneşi Efe Mete (Şükrü Özyıldız) Kimdir

Show tv ekranlarında Kış güneşi dizisi başlıyor.Haber3 olarak sizlere dizinin oyuncularını tanıtmak istedik. Kış Güneşi dizisinde Şükrü Özyıldız Efe Mete karakterini canlandıracaktır.Şükrü Özyıldız kimdir,Kış Güneşi Efe Mete kimdir diye bir çok kişi merak etmektedir.

Aslın Şükrü Özyıldız sahnelere yabancı birisi değildir.Fatmagül'ün suçu ne dizisinde toprak karakteri,Uçurum'da Avukat Tolga,Çalıkuşu dizisinde Hekim,Benim hala umudum var dizisinde Ozan,Şeref meselesi dizisinde emir ve Tatlı küçük yalancılar dizisinde eren karakterini canlandırmıştır.

1/ 8
Kış Güneşi dizisinde kim kimdir?

Kış Güneşi Nisan (Aslı Enver) Kimdir

Aslı Enver 10 mayıs 1984 yılında Londra'da doğmuştur.Aslı Enver'in Babası Kıbrıslı'dır.12 yaşına kadar Londra'da yaşayan Aslı Enver, Türkiye'ye taşındı. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden ve Haliç Üniversitesi'nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kariyerinin başında TRT'de yayınlanan bir sit-com'da iki dakikalık bir rol almış ardından Ayna adlı kısa filmde oynamıştır.,

Kanal D'de yayınlanan Kavak Yelleri adlı gençlik dizisinde Mine Ergun karakterini canlandırmıştır. Daha önce Hayat Bilgisi adlı dizide de rol alan Enver, Suskunlar dizisinde Ahu karakterini canlandırmıştır. Ardından D Yapım'ın Kanal D 2013 sezonu için hazırladığı Kayıp Dizisinde Özlem Albayrak karakterine hayat vermiştir. Ardından Bana Artık Hicran De dizisinde başrol oynamıştır. 2015 yılında Mutlu Ol Yeter dizisinde başrol oynamıştır.

2015 yılından bu yana Dolunay Soysert'le oynadığı Personel oyununda Emma'yı canlandırmaktadır. 2016'da vizyona giren Kardeşim Benim adlı filmde Zeynep karakterini oynayan Enver, Şubat 2016'da yayına başlayacak olan Kış Güneşi isimli dizide Nisan karakteriyle yer alacaktır.

Ayrıca O Ses Türkiye Yılbaşı Özel 2016'da Demet Sağıroğlu'nun Arnavut Kaldırımı isimli şarkısını seslendirmiştir.

2/ 8
Kış Güneşi dizisinde kim kimdir?

Kış Güneşi Leyla (Şenar Gürler) Kimdir

Şenay Gürler (d. 28 Haziran 1966, İzmir), Türk sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusu ve sunucu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü'nden mezundur.2014-2015 yılları arasında yayınlanan Kaçak Gelinler adlı dizide Seniha Sultan Karakterini canlandırmıştır.

3/ 8
Kış Güneşi dizisinde kim kimdir?

Kış Güneşi Seda (Başak Parlak) Kimdir

Kış güneşi dizisinde güzelliği ile dikkat çeken Başak Parlak, dizide Seda karakterini canlandıracaktır.Başak Parlak 1988 Tekirdağ doğumludur.

Maltepe üniversitesi Uluslararası ilişkiler ve Avrupa Birliği bölümünde öğretimini sürdüren Başak Parlak, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Sevdam Alabora dizisinde Banu karakterini oynamıştır.
 
Yer aldığı film ve dizi projeleri:
 
Sevdam Alabora (Banu) TV Dizisi 2014
Bana Adını Sor Bana Adını Sor (Merve) sinema Filmi 2014
Şevkat Yerimdar Şevkat Yerimdar (Pelin ) Sinema Filmi
Neva (Neva) Sinema Filmi 2013
Bugünün Saraylısı
Yamak Ahmet (Dilruba) 2011
Mahpeyker Kösem Sultan (Turhan Sultan) Sinema Filmi 2010
Uygun Adım Aşk(Gülşah) TV Dizisi 2009
SüpüRRR (Naz) Sinema Filmi 2009
Papatyam (Sıla) 2010
Serçe (Mine Aslan / Serçe) TV Dizisi 2008
Fikrimin İnce Gülü (Gülendam) TV Dizisi 2007
Doktorlar (İrem) 2006
Gümüş TV Dizisi 2005
Emret Komutanım (Jennifer) TV Dizisi 2005
Beşinci Boyut Beşinci Boyut (Yeşim) TV Dizisi 2005
Acı Hayat (Hizmetçi Gizem) 2005
Büyük Buluşma TV Dizisi
Sırlar Dünyası / Sır Kapısı (Ceren) TV Dizisi

4/ 8