Kış Güneşi Nisan (Aslı Enver) kimdir?

Aslı enver kaç yaşında,Aslı enver nereli,Kış güneşi Nisan kimdir,Kış güneşi aslı enver

Kış Güneşi Nisan (Aslı Enver) kimdir?

Aslı Enver 10 mayıs 1984 yılında Londra'da doğmuştur.Aslı Enver'in Babası Kıbrıslı'dır.12 yaşına kadar Londra'da yaşayan Aslı Enver, Türkiye'ye taşındı. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden ve Haliç Üniversitesi'nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kariyerinin başında TRT'de yayınlanan bir sit-com'da iki dakikalık bir rol almış ardından Ayna adlı kısa filmde oynamıştır.

1/ 5
Kış Güneşi Nisan (Aslı Enver) kimdir?

Kanal D'de yayınlanan Kavak Yelleri adlı gençlik dizisinde Mine Ergun karakterini canlandırmıştır. Daha önce Hayat Bilgisi adlı dizide de rol alan Enver, Suskunlar dizisinde Ahu karakterini canlandırmıştır. Ardından D Yapım'ın Kanal D 2013 sezonu için hazırladığı Kayıp Dizisinde Özlem Albayrak karakterine hayat vermiştir. Ardından Bana Artık Hicran De dizisinde başrol oynamıştır. 2015 yılında Mutlu Ol Yeter dizisinde başrol oynamıştır.

2/ 5
Kış Güneşi Nisan (Aslı Enver) kimdir?

2015 yılından bu yana Dolunay Soysert'le oynadığı Personel oyununda Emma'yı canlandırmaktadır. 2016'da vizyona giren Kardeşim Benim adlı filmde Zeynep karakterini oynayan Enver, Şubat 2016'da yayına başlayacak olan Kış Güneşi isimli dizide Nisan karakteriyle yer alacaktır.

3/ 5
Kış Güneşi Nisan (Aslı Enver) kimdir?

Ayrıca O Ses Türkiye Yılbaşı Özel 2016'da Demet Sağıroğlu'nun Arnavut Kaldırımı isimli şarkısını seslendirmiştir.

4/ 5