Monica Bellucci Kimdir?

Monica Bellucci fotoğrafları,Monica Bellucci hayatı,Monica Bellucci seksi fotoğrafları.monica boyu kaç cm

Monica Bellucci Kimdir?

Monica Bellucci 30 eylül 1964 doğumludur.İtalyan oyuncu ve çok ünlü eski modeldir.51 yaşında olmasına rağmen güzelliğinden ödün vermeyen bir oyuncudur.En son James Bond Spectre filmindeki başarısını gördük.

Monica Bellucci 20'li yaşlara dönmek istemediğini söyleyerek bir süre magazin gündeminde kalmıştı.

Peki Monica Bellucci kimdir?

1/ 19
Monica Bellucci Kimdir?

Monica Anna Maria Bellucci" Città di Castello, Umbria, İtalya'da nakliyat şirketi sahibi Luigi Bellucci ile ressam Maria Gustinelli'nin kızı olarak dünyaya geldi. 16 yaşında Liceo Classico isimli okula başladığı sıralarda modellikle tanıştı. İlkin, Perugia Üniversitesi'nde avukatlık kariyerinde ilerlemek için hukuk eğitimi gördüğü sıralarda okul masraflarını karşılamak amacıyla modellik yaptı. Fakat modelliğin cazibesi Monica'yı hukuk eğitiminden uzaklaştırdı.

2/ 19
Monica Bellucci Kimdir?

1.71 cm boyundaki Bellucci, 1988’de Avrupa’nın moda merkezlerinden biri olan Milano’ya taşındı ve güzelliği ile kısa sürede dikkat çekti. Bir süre sonra Elite Model Management ile anlaşan Bellucci 1989’dan itibaren önce Paris’te göze çarptı, ardındansa Avrupa dışında New York’ta da tanınan bir model haline geldi. Fransız Elle Dergisi gibi dergiler için poz verdikten sonra Giuseppe Tornatore’nin çektiği Dolce & Gabbana’nın Black & White reklam filminde oynadı.

3/ 19
Monica Bellucci Kimdir?

1989’da oyunculuğa geçmek için dersler almaya başlayan Bellucci, 1990’ların başında birkaç televizyon filminde küçük roller aldı. 1992 yılında ilk büyük sinema denemesi olan ve Gary Oldman, Winona Ryder, Anthony Hopkins ve Keanu Reeves’in başrollerinde olduğu Francis Ford Coppola filmi Bram Stoker’s Dracula'da, Dracula'nın vampir kadınlarından birini canlandıran Bellucci, 2000’e kadar yaklaşık 20 filmde küçüklü büyüklü rollerde oynadı.

4/ 19