Scarlett Johansson Kimdir

Scarlett Johansson fotoğrafları,Scarlett johansson seksi fotoğrafları

Scarlett Johansson Kimdir

Scarlett Johansson, 1984 yılında New York City'de doğdu. Babası, Karsten Johansson Danimarkalı bir mimar, dedesi Ejner Johansson ise senaryo yazarı ve yönetmendi. Annesi Melanie Sloan ise Polonyalı Aşkenaz bir yapımcıdır. Kardeşi Vanessa Johansson da bir aktristir.

1/ 13
Scarlett Johansson Kimdir

Diğer erkek kardeşinin ismi Adrian'dır. Ve ondan üç dakika sonra doğan Hunter Johansson isminde bir ikiz kardeşi vardır.

27 Eylül 2008 tarihinde "Two Guys and a Girl" dizisindeki Berg ve Blade III'de rol alan Ryan Reynolds ile Kanada'da aile arasında düzenlenen bir törenle evlendi.

2/ 13
Scarlett Johansson Kimdir

Ancak Ryan Reynolds'ın Sandra Bullock ile görüntülenmesinden sonra boşandılar. 2012 Kasım ayında Fransız gazeteci Romain Dauriac ile birlikteliği başladı.Eylül 2013 tarihinde çift nişanlandıklarını açıklamışlardır.2014 yılında ilk çocuğuna hamile olan Johansson Fransa'da yaşamaya başladı.Çiftin Rose adını verdikleri kızları 2014 yılının Eylül ayında dünyaya gelmiştir

3/ 13
Scarlett Johansson Kimdir

Film kariyerine 1994 yılı yapımı North filmi ile başladı. O yıllarda Home Alone 3 , Little Girl, Manny & Lo , If Lucy Fell gibi birçok filmde rol aldı. 1998 yılında Robert Redford ve Kristin Scott Thomas ile birlikte kamera karşısına geçtiği The Horse Whisperer filmi, ve 2001 yılı yapımı Ghost World filmi ile birlikte tanındı.

4/ 13