Survivor Avatar Çağan Atakan Arslan kimdir?

Survivor çağan kimdir,survivor atakan kimdir.atakan kaç yaşında,avatar çağan kimdir

Survivor Avatar Çağan Atakan Arslan kimdir?

Çağan Atakan Arslan (Kickboks, Muay Thai Sporcusu, Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonu. Model & Oyuncu)

1/ 4
Survivor Avatar Çağan Atakan Arslan kimdir?

07 Ağustos 1989 yılında Sivas'ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Atakan Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana bir çok önemli başarıya imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir. Eğitimine halen devam etmektedir. Atakan Arslan, 2008 yılından itibaren Kickboks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.

2/ 4
Survivor Avatar Çağan Atakan Arslan kimdir?

2011 yılında Özbekistan'da 5.000 rakip taraftarın önünde Özbek rakibini finalde nakavt ederek IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu unvanını kazanmış ve bu alanda ülkesine büyük erkeklerdeki ilk altın madalyayı getirerek tarih yazmıştır. TPW adı altında profesyonel güreşte de önemli performanslar sergileyen Atakan Arslan, adından Solider olarak söz ettirmiştir.

Kickboks kariyerinin en önemli olaylarından biride, dünyanın en önemli kickboks organizasyonlarından biri olan Glory World Series ile yaptığı anlaşmadır. 2014 yılında Deput yapan Atakan Arslan, ilk maçını Glory 15 İstanbul'da Brezilyalı rakibi Jonatan Olveira yapmıştır.

Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Atakan Arslan pek çok ünlü markaya da modellik yapmaktadır.

3/ 4
Survivor Avatar Çağan Atakan Arslan kimdir?

4/ 4