Sinemadaki en çılgın partiler

Sinema tarihinin unutulmaz filmleri ünlü bekarlığa veda partileriyle karşınızda.

Sinemadaki en çılgın partiler

Çılgın partiler
Sinema tarihinin unutulmaz filmleri ünlü bekarlığa veda partileriyle izleyenlerine hem eğlenceli hem de ateşli sahneler yaşatmaktadır.

Bachelor Party

Filmin parti kahramanı: Tom Hanks

Tüm zamanların en eğlenceli filmlerinden biri olan 1984 yapımı filmde Tom Hanks başrolde oynuyor. Tom Hanks evlenmesine bir hafta kala arkadaşlarıyla beraber çılgın bir bekarlığa veda partisi veriyor.

1/ 13
Sinemadaki en çılgın partiler

Gençlerin skandala dönüşen partisi


Amerikan Pastası: Düğün (American Pie: The Wedding)

Filmin parti kahramanı: Seann William Scott

American Pie serisinin üçüncü filminde evlenmeye karar veren Jim ve Michelle Jim'in ağır hasta olan büyükannesinin düğünlerini görebilmesi için düğün hazırlıklarını iki haftada tamamlamaya çalışırlar. Bu arada Finch ile birlikte Jim için büyük bir bekarlığa veda partisi planlayan Stifler ise Michelle'in kız kardeşi Cadence ile yakınlaşır.
Partiden sonraki sabah uzak bir kasabada terkedilmiş bir depoda uyanan Jim düğününe vaktinde yetişmek zorundadır.

2/ 13
Sinemadaki en çılgın partiler

Olay yaratan bir parti


Hiç Hesapta Yokken (Very Bad Things)

Filmin parti kahramanı: Jon Favreau

Kyle'ın tek arzusu istediği kadınla evlenebilmektir ve bu nihayet hayata geçmektedir. Lauranın ise, rüyasında görebileceği bir evlilik gerçek olmak üzeredir. Mutlu birlikteliğe saatler kalmıştır. Kyle in arkadaşları, bir bekarlığa veda partisi düzenlerler.
Amaç, evlilik kurumuna adım atan dostlarının son gecesinde, içinde kadın, uyuşturucu, içki olan bir partiyle dağıtmasını sağlamaktır. Fakat iyi başlayan gecede olanlar olur. Bir kaza sonucunda striptizci kız ölünce ortalık karışır.

3/ 13
Sinemadaki en çılgın partiler

Yaşlı ve tutkulu kadın rolünde Susan Sarandon


White Palace

Filmin parti kahramanı: Jason Alexander

Karısı trafik kazasında ölünce kendini dış dünyaya kapatan genç reklamcı Max Baron'ın hayatı günün birinde Nora Baker adlı bir garsonla tanışınca değişikliğe uğrar. Kendisinden 16 yaş büyük bu kadınla girdiği tutkulu ilişki Max'i yeniden hayata döndürür ama aralarındaki ciddi yaş farkı ve kültürel uyuşmazlıklar genç adamın düşüncelere kapılmasına sebep olur.

Filmde Max için gerçekleştirilen bekarlığa veda partisindeki polis kostümlü dans eden kızlar akıllardan silinemeyecek bir görüntüye sahip.

4/ 13