Unutulmaz televizyon kazaları

Unutulmaz televizyon kazaları

BU ANLAR HİÇ UNUTULMADI TV ekranlarının en ciddi simaları olarak bilinen spikerler de bazen ekran karşısındaki milyonlanı gülümseten ve uzun süre konuşulan olayların kahramanı olabiliyorlar. Bazıları istemeden, bazıları da bilerek. İşte spikerlerin hafızalara kazınan o anları.

1/ 26
Unutulmaz televizyon kazaları

ÇOK KIZARDIM GALİBADeneyimli spiker Özge Uzun da çok konuşulan bir canlı yayın kazası yaşadı.Uzun, Ocak ayının son günlerinde Ankara'da yoğun şekilde yağan karla ilgili bir haber sunarken okulların yarı yıl tatiline girdiğini unutunca kendisine Twitter'dan mesaj gönderen seyircilerin kurbanı oldu.

2/ 26
Unutulmaz televizyon kazaları

Uzun "kar yağışı sonrasında izleyiciler okulların tatil olup olmadığını soruyor. Biz de merakla bekliyoruz. Acaba okullar tatil olacak mı" dedi. Kısa süre sonra yaptığı hatayı fark eden Uzun iki elini yüzüne götürerek şaşkınlığını dile getirdi. Uzun "Çok kızardım galiba" diyerek seyircilerden özür diledi.

3/ 26
Unutulmaz televizyon kazaları

MAŞA SAÇINDA KALINCA Canlı yayın kazası yaşayan bir başka spiker de Simge Fıstıkoğlu. Habertürk'te gece kuşağı haberlerini sunan Fıstıkoğlu dalgınlık ya da aceleyle saçında maşa teliyle ekrana çıktı.

4/ 26