''Her Şey Aşktan''ın galası yapıldı

Özcan Deniz’in yapımcılığını üstlendiği “Her Şey Aşktan” filminin galası önceki akşam yapıldı.

''Her Şey Aşktan''ın galası yapıldı

Özcan Deniz’in yapımcılığını üstlendiği “Her Şey Aşktan” filminin galası önceki akşam yapıldı. Levent Özdilek AVM’de yapılan galada Deniz, “Film artık bizden çıktı. Biz ne söylesek kendi kendimize gelin güvey oluruz. Şimdi artık top seyircide” diye konuştu.

Hürriyet

1/ 7
''Her Şey Aşktan''ın galası yapıldı

Yönetmenliği ve senaristliğini Andaç Haznedaroğlu’nun üstlendiği, başrollerinde Şükrü Özyıldız, Hande Doğandemir ve Mithat Can Özer’in rol aldığı “Her Şey Aşktan” önceki akşam ilk kez seyirciyle buluştu.

2/ 7
''Her Şey Aşktan''ın galası yapıldı

Levent Özdilek AVM’de yapılan filmin galasına Nebahat Çehre, Hatice Şendil-Burak Sağyaşar, Begüm Kütük-Erdil Yaşaroğlu, Oya Aydoğan, Başak Sayan ve Ali Sunal gibi ünlü isimler katıldı. Film ekibi gösterim öncesi basın mensuplarının karşısına çıkarak soruları yanıtladı.

Filmin yapımcılığını üstlenen Özcan Deniz, “Film artık bizden çıktı. Biz ne söylesek kendi kendimize gelin güvey oluruz. Şimdi artık top seyircide” dedi.

3/ 7
''Her Şey Aşktan''ın galası yapıldı

Filmde küçük bir sahnede tarotçu olarak izleyici karşısına da geçen Deniz, “Filmin falına baktınız mı” sorusunu “Merkür’ün geri gitmesi bitmiş. Şanslı bir dönemdeymişiz, dün baktım. İnşallah yolu açık olur” diye esprili bir yanıt verdi. 

4/ 7