'Ben çapulcu Metin Arolat' deyince...

Metin Arolat Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyon toplantısına katılmasına gelen tepkiler üzerine Twitter üzerinden bir açıklama yaptı.

'Ben çapulcu Metin Arolat' deyince...

Şarkıcı Metin Arolat dün Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ın vizyon toplantısına katılmasından sonra sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine Twitter üzerinden bir açıklama yaptı.

1/ 14
'Ben çapulcu Metin Arolat' deyince...

İşte Metin Arolat'ın Twitter hesabından yaptığı açıklama: ''Dediler ki davetlisin... Dedim ki benim orda işim ne? Siyasi görüşlerimiz birbirinden o kadar farklı ki.. Dediler ki ismen davet ettiler gitmemek olmaz... Dedim ki gitmem... Sonra dediler ki konuşması bittikten sonra sizleri kabule decek ve sorunlarınızı dinleyecek... O zaman kafam şöyle çalıştı:

2/ 14
'Ben çapulcu Metin Arolat' deyince...

Nasıl yani? Bunca zaman hakkında konuşmuşuz etmişiz... Belki söylediklerimiz kulağına bile gitmedi.. Şimdi gözlerine baka baka söylemek istediklerimi yüzüne söyleyebileceğim... Cesaretimi topladım -ki itiraf edeyim insan biraz telaşlanıyor- ok geliyorum dedim... Kafamda neler söyleyeceğimi kurdum ettim... Çok uzundu söylemek istediklerim, o kadar vaktim olmayabilir diye kısalttım ettim... Ve gittim...

3/ 14
'Ben çapulcu Metin Arolat' deyince...

O konuşmasını yaptı... Sizler TV'den bizler orada oturarak seyrettik... Ben hala kafamda neler söyleyeceğimi kuruyorum bu arada... Alkışlıyorlar, ayağa kalkıyorlar, ben kuruyorum... Söylemek istediğim çok şey var çünkü... Bu arada sizler TV başında bizleri orada sıralanmış otururken görüyorsunuz... Kimbilir neler diyorsunuz... Bir arkadaşım mesaj attı. Twitter'a girme diye.. O zaman bende dank etti... Kesin kıyamet kopuyor... O an yapabilecek bir açıklama yok.. Ben konuşma sonrasını bekliyorum... Yüzüne söyleyeceklerimi... Hani ah bi karşı karşıya gelsem var ya... Durumu tam...

4/ 14