'Haaa Youtube kapalı!'

Russell Crowe, The Water Diviner filminin kamera arkası görüntülerini twitter sayfasından paylaştı.

'Haaa Youtube kapalı!'

Oscarlı oyuncu Russell Crowe, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği The Water Diviner (Su Bulucu) filminin kamera arkası görüntülerini twitter sayfasından paylaştı. (Vatan)

1/ 12
'Haaa Youtube kapalı!'

Filmde Yılmaz Erdoğan'la birlikte rol alan Cem Yılmaz da görüntüleri twitter sayfasına yükleyerek altına 'The Water Diviner kamera arkası Youtube'da. İzleyin! Haa Youtube kapalı? Hah işte onu biz yapmadık! Biz filmi yaptık :)' notunu düştü.

2/ 12
'Haaa Youtube kapalı!'

Çekimlerinin büyük bir kısmı Türkiye'de gerçekleşen filmin kamera arkası görüntülerinde Russell Crowe, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan için şunları söylüyor: 'Benim için çok deneyimli Türk aktörlerle çalışma fırsatı bulmak ilginçti. Yılmaz Erdoğan 'Hasan' rolünü oynaması gerektiğinden emindi. Ve haklı çıktı. 'Cemal' rolü için Cem Yılmaz'ın peşine düşmek zorunda kaldım (gülüyor). Çünkü bu rolle pek ilgilenmedi. Ama daha sonra karakterdeki dengesizlikler konusunda harika görüşler paylaştı ve karakterin ihtiyacı olan şeyleri bana gösterdi. İşte bir aktör rolüne böyle bağlanır.'

3/ 12
'Haaa Youtube kapalı!'

Cem Yılmaz ise film hakkında akıcı bir İngilizceyle 'Her savaş öyküsünden kolayca bir efsane yaratıp uydurabilirsiniz. Ama bu öyle değil. Gerçek karakterler, gerçek durumlar, çekişmeler var. Bence bu iş karşılığını bulacak' açıklaması yapıyor.

4/ 12