'Her şey minik cilvelerle başlıyor'

Alem FM’in sevilen programı Adem Metan Show’a konuk olan ünlü televizyon sunucusu Saba Tümer birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu. İş ve aşk yaşamıyla ilgili sorulara cesur cevaplar veren Tümer, duygusal bir insan olduğunu da belirterek, “Duygularımı

'Her şey minik cilvelerle başlıyor'

Alem FM’in sevilen programı Adem Metan Show’a konuk olan ünlü televizyon sunucusu Saba Tümer birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu. İş ve aşk yaşamıyla ilgili sorulara cesur cevaplar veren Tümer, duygusal bir insan olduğunu da belirterek, “Duygularımı içimde yaşıyorum. Kahkahayı çıkararak rahatlıyorum. Stresimi ve duygularımı da çıkarabilsem daha çok rahatlayacağım.” diye konuştu. 

1/ 10
'Her şey minik cilvelerle başlıyor'

“Yolda yürürken beni görenler, ‘abla güler misin?’ diyorlar. Ben de ‘Güldür güleyim.’ Diyorum. İnsanın ruh hali değişik.” dedi. Kahkahamı ilk kez Okan Bayülgen keşfetti. Okan bana, ‘patlamaya hazır bombasın. Hayatımda böyle bir şey görmedim. Bir an deliler gibi kahkaha atıyorsun, sonra da bir anda ciddileşiyorsun' derdi. 

2/ 10
'Her şey minik cilvelerle başlıyor'

Her gün gece 02.00'de uyuyorum. Saat 11.00'de de uyanıyorum.Erken kalkınca iş olmadığı için gün geçmek bilmiyor.

3/ 10
'Her şey minik cilvelerle başlıyor'

Hayatıma giren çıkan oluyor. Paparazzilere hep söylüyorum, ‘Siz beni yakalayamıyorsunuz. Benim suçum yok.’ diyorum. Artık çıkma teklifi gibi şeyler kalmadı. Konuşuyoruz ve birbirinizden hoşlanıyorsunuz. Küçük flörtler oluyor ve minik cilveler sonrası yemeğe çıkıyorsunuz. Arkadaş ortamında buluşuyorsunuz. Daha sonra arkası geliyor.

4/ 10