10 parmağında 10 marifet

Sopkalova, kampta fitness salonundan çıkmıyor.

10 parmağında 10 marifet

ANTALYA'da düzenlenecek 'Miss Eurasia Güzellik Yarışması' finalistlerinden Rusya temsilcisi 21 yaşındaki Anna Sopkalova, ülkesinde fitness salonu işletiyor. Aynı zamanda buz hokeyi oyuncusu olan Sopkalova boş zamanlarında da mankenlik yapıyor.

1/ 13
10 parmağında 10 marifet

Kemer'deki Club Marco Polo'da yarın akşam yapılacak final gecesine hazırlanan Anna Sopkalova, kampta fitness salonundan çıkmıyor. Koreografi çalışmalarından arta kalan zamanını spor salonunda geçiren Sopkalova, finale kadar 2 kilo vermeyi hedefliyor. Ülkesinde fitness salonu işleten ve aynı zamanda buz hokeyi oyuncusu olan Anna Sopkalova, formunu spora borçlu olduğunu söyledi. Yarışmada hayli iddialı olan sporcu finalist, düzgün fiziği ve güzelliğiyle dikkat çekiyor.

2/ 13
10 parmağında 10 marifet

Boş zamanlarını mankenlik yaparak değerlendiren Sopkalova, "Mankenlik benim için bir hobi. Hayatıma biraz renk katması için yapıyorum. Mesleğimi ve sporu çok seviyorum. Mankenlik ise bir tutku" dedi.

3/ 13
10 parmağında 10 marifet

Yarışmayı kazanmayı çok istediğini vurgulayan Anna Sopkalova, "Ülkeme döndüğüm de yanımda bir taç olmasını çok istiyorum. Başarmadan bir işi sonuçlandırmak bana göre değil. Bu nedenle final gecesi tüm rakiplerimden daha güzel ve alımlı olmalıyım" diye konuştu.

4/ 13