18 yaşında striptiz yapmış !

Lady Gaga gençlik yıllarında striptiz kulüplerinde çalıştığını söyledi.

18 yaşında striptiz yapmış !

Şarkılarının yanısıra birbirinden ilginç giysileriyle de müzik dünyasında fırtına gibi esen Lady Gaga gençlik yıllarında striptiz kulüplerinde çalıştığını söyledi.

1/ 20
18 yaşında striptiz yapmış !

Kendi cinselliğini ve çıplak insan vücudunu çok sevdiğini söyleyen Lady Gaga "18 yaşındayken striptiz kulüplerinde çalışıyordum " dedi. Paris Hilton'un da mezun olduğu ve zengin aile çocuklarının okuduğu Katolik okulunu bitiren Gaga ailesinin maddi yardımı olmadan hayatını kurmaya daha o yıllarda karar vermiş. Zengin aile evini terk eden Lady Gaga garsonluk ve striprizcilik yaparak tek başına ayakta durmaya çalışmış.

2/ 20
18 yaşında striptiz yapmış !

Siyah deri giysiler giyip Black Sabbaht, Guns N'Roses, Faith No More gibi grupların müziği eşliğinde striptiz yaptığını söyleyen Lady Gaga "Aslında bu konuyla ilgili çok fazla konuşmak istemiyorum. Bu işi yaptığım yıllarda ciddi anlamda uyuşturucu kullanıyordum. Ama o dönemde yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim" diye konuştu. Lady Gaga o yıllarda kişisel özgürlüğüne kavuştuğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Ailem bu durumdan tabii ki hoşnut değildi. Ayrıca babam uyuşturucu kullandığım için rde üzülüyordu. Ama bırakmam gerektiğinde kendi başıma bıraktım. Herhangi bir tedavi görmedim."

3/ 20
18 yaşında striptiz yapmış !

Şu ana kadar hayatında sadece bir kere aşık olduğunu söyleyen Lady Gaga "O benim bu işi yapmamı değil, evimde oturmamı istiyordu. Bu yüzden onu terk ettim. Bu elbette benim kalbimi kırdı. Ama müzik benim ilk aşkımdı" diye konuştu.

4/ 20