2008in skandalları

2008 senesi ünlü isimlerin skandallarıyla geride kaldı..

2008in skandalları

Popun prensesi Britney Spears 2008 yılını tam anlamıyla skandallar içinde geçirdi. İlk olarak psikolojik destek aldı, ardından iki çocuğunun velayetini kaybetti. Mahkeme psikiyatri kliniğine yatırılan Spears'ın servetinin ve mülklerinin kontrolünü, geçici bir süre için, babası James Spears'a verdi.

1/ 25
2008in skandalları

Aşırı dozda uyku ilacı içtiği için dairesinde ölü bulunan ünlü oyuncu Heath Ledger'ın yürütülen soruşturmasında ilginç bir detay göze çarptı. New Ledger'ın cesedini bulan masörün Mary Kate Olsen'ı aradığı ortaya çıktı. Masör: "Hemen telefonundan Mary'i arayıp eve yardım göndermesini istedim." Daha sonra Olsen'ın polisleri aramasını beklemediğini belirten Wolozin, "Mary Kate'i tekrar aradım ve 911'i kendim arayacağımı söyledim" diye konuştu. Bu açıklamalar bir çok kuşkuyu peşinden getirdi.

2/ 25
2008in skandalları

New York Valisi Eliot Spitzer'ın lüks fuhuş çetesinin müşterisi olduğu ortaya çıktı. Fuhuş çetesi elemanları ile Vali Spitzer arasında geçen konuşmaların FBI tarafından kayda alınmasıyla, valinin fuhuş çetesinin "zor" olarak adlandırdığı 9 numaralı müşterisi olduğu ortaya çıktı.

3/ 25
2008in skandalları

Beyazperdenin yetenekli yıldızlarından Anne Hathaway'in emlakçı sevgilisi Raffaello Follieri, verdiği karşılıksız çek yüzünden tutuklandı.

4/ 25