2009 yaz modası

2009 yazının modası şimdiden belli oldu. İşte birbirinden şık tasarımlar..

2009 yaz modası

İPEKSİ

Neden Sevdik? Minimalizm daha kibar ve yumuşak bir yaklaşım. Hafif ve havadar oluşuyla tercih edilen ipeksi tasarımlar, özellikle bahar ve yaz ayları için uygun seçimler. Tıpkı ipek pijamalar gibi rahat olmaları da bu trendin uzun soluklu olacağının en büyük kanıtı.

1/ 11
2009 yaz modası

İPEKSİ

Nasıl giymeli? Kıyafetinize pek çok ünlü modaevinin bu sezonki defilelerinde görülen büyük aksesuarlar eklemenize gerek yok. Sade ve minimalist bir görünüme ulaşmak için desenlerden kaçının. Ayrıca makyajda gözlerin dumanlı, dudakların renksiz olması bu tarzı tamamlayan en önemli özellikler.

2/ 11
2009 yaz modası

SAFARİ

Neden Sevdik? Bu sezon tasarımcılar Afrika ve Hindistan üzerine yoğunlaşıyorlar. Lüks bir safari turuna çıkmışçasına giyilen ceketler, hasır şapkalar ve krokodil sandaletler trendin en önemli parçaları. Kontrast toprak tonları, tahta işlemeler, narin kumaşlar üzerindeki hayvan deseni baskıları öne çıkan unsurlar.


3/ 11
2009 yaz modası

SAFARİ

Nasıl giymeli? Modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu baskın parçaları daha sade ve açık sandaletlerle tamamlayın. Ve tabii bronzlaşmış bir tenle etkiyi ikiye katlayabilirsiniz

4/ 11