2009un yıldız adayı isimler

Yetenekli, başarılı ve güzel oyuncular şimdiden gelecek vaat ediyorlar.

2009un yıldız adayı isimler

Yetenekli, başarılı ve gelecek vaat ediyorlar. şimdiden sinyalleri alıyoruz; 2009 onların yılı olacak, herkes onları konuşacak! Ekranların en başarılı, en taze yüzleri Elele için bir araya geldi!

1/ 9
2009un yıldız adayı isimler

PELİN KARAHAN

Kavak Yelleri” dizisinin ekranlarda yerini almasıyla birlikte son derece güzel, doğal ve sempatik bir kız ile tanıştık. Pelin Karahan’ın 17-18 gibi göstermesine aldanmayın, “Kavak Yelleri” yanılsaması... şu an 24 yaşında. En çok yemek yemeyi ve uyumayı seviyor. Tam bir Terazi burcu kadını. Çok kararsız, hafif dengesiz, zaman zaman da tutarsız olduğundan dert yanıyor. Bunların yanında şu sıralar çok aşık! “Yalnızlığı sevmeyen, aşktan beslenen biriyim” diyor.

2/ 9
2009un yıldız adayı isimler

ASLI ENVER

Tims Productions’ın ilgiyle izlenen dizisi “Kavak Yelleri”nin yıldız oyuncularından biri de Aslı Enver... O, bu işin altından hakkıyla kalkıyor, ne de olsa eğitimli oyunculardan! Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde bir yıl eğitim almış. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü mezunu. Halen Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü 4’üncü sınıfta okuyor, set ile okul arasında mekik dokuyor. Onu diğer genç oyunculardan bir adım öne geçiren şeyin, kendiyle yarışının hiç bitmemesi olduğunu söylüyor. Evrensel düşünüp dünyadaki trendleri takip etmenin her şeyden önemli olduğunu vurguluyor! 24 yaşında olan Aslı, kendini sıcakkanlı, hassas, çekingen ve disiplinli olarak tanımlıyor. şarkı söylemek ve yemek yapmak en vazgeçilmez hobileri... Hayali ise, ülkesini oyuncu olarak yurt dışında temsil etmek!

3/ 9
2009un yıldız adayı isimler

İPEK ÖZKÖK

Gece Gündüz” dizisinin acar muhabiri ıpek, beş senedir ekranla iç içe... ıpek, aslında sunuculuk yapmaktan da keyif alıyor ve şu sıralar Kanal 1’de “Magazin 1” adlı programı sunuyor. 26 ‘sında olan yıldız, ekranla haşır neşir olmasını “kamera beni seviyor” diye açıklıyor.

4/ 9