2014'ün en stil kadınları

2014'ün en stil kadınları

2014'ün en stil kadınları

ABD’li online kadın alışveriş sitesi LeTote.com yılın ‘en stil’ kadınlarını seçti.
ABD’de en çok takip edilen kadın alışveriş sitesi LeTote.com, 10 bin kadının katılımıyla internet üzerinden gerçekleştirdiği bir anketle ‘2014 yılının en stil kadınları’nı seçti. Hem vücut hatları hem de seçimleri itibariyle feminen tercihleriyle öne çıkan Jennifer Lopez, ‘Yılın en şık kadını’ seçildi. JLo’yu Düşes Kate Middleton takip ediyor. Katılımcıların yüzde 87’si ayda 500 doları trend takibine ve giyim harcamalarına ayırdıklarını, bu anlamda aşağıda belirtilen isimleri kılavuz olarak seçtiklerini kaydetti.

1/ 12
2014'ün en stil kadınları

 

Jennifer Lopez: Yuvarlak hatları ve iddialı giyim tarzıyla dikkat çeken Latin müziğin sevilen Jennifer Lopez, listede bir numaraya yerleşti.

2/ 12
2014'ün en stil kadınları

Kate Middleton: İngiliz Kraliyet ailesine 2011 yılında katılan ve o günden beri giydiği her şey satış rekorları kıran Düşes Kate, pekçok ünlü yıldızı geride bırakmayı başardı.

3/ 12
2014'ün en stil kadınları

 

Beyonce: Sahne şovları ve muhteşem sesiyle gönüllerde taht kuran ABD’li R&B yıldızı Beyonce, kendine özgün giyim tarzıyla moda dünyasının en dikkat çeken isimleri arasında 3’üncü sırada.

4/ 12