3 doğum yaptı ama hala güzel

Gri tüllerin içerisinde, koyu göz makyajı ve verdiği pozla Victoria Beckham, yeni bir moda çekimindeki modeli andırıyor.

3 doğum yaptı ama hala güzel

“HAYATIMDA HİÇ BU KADAR TEDİRGİN OLMAMIŞTIM”

Gri tüllerin içerisinde, koyu göz makyajı ve verdiği pozla Victoria Beckham, yeni bir moda çekimindeki modeli andırıyor. Üç çocuk annesi, 35 yaşındaki Victoria bir kapak kızı olmak hakkında şunları söylüyor: “Rötuşa ihtiyacım olmasını istemiyorum.” Belki de bu yüzden Victoria, sağlıklı yaşamaya çok önem gösteriyor ve fitness salonuna düzenli olarak gidiyor. “20 yıl önceki fotoğraflarıma bakıyorum ve diyorum ki, ‘Aman Tanrım, üç çocuk ve bunca yılın ardından hiç de kötü görünmüyorum. Ben bir süper model değilim, çok çalışarak elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.”

1/ 6
3 doğum yaptı ama hala güzel

Onun bir de tasarımcı kimliği var artık. En son geçen hafta Drew Barrymore katıldı Victoria Beckham imzası taşıyan tasarımlar giyen Hollywood yıldızları arasına. Elle Macpherson, Dannii Minogue, Brooke Shields ve Heidi Klum bu yıldızlardan bazıları. Koleksiyonunu ortaya çıkarmanın şu ana kadar yaşadığı deneyimler arasında en zor olanı olduğunu söylüyor Victoria. “Kendimi korunmasız hissettim. Hayatımda daha önce hiçbir zaman böyle bir tedirginlik yaşamamıştım” diyor Harper’s Bazaar’a verdiği röportajda Victoria.

2/ 6
3 doğum yaptı ama hala güzel

Objektifler karşısına geçen Victoria “Bir gece öncesinde boğazım şişti. Daha önce hiçbir zaman böylesine bir korku yaşamamıştım” diyor. Bu koleksiyon ve onunla ilgili her ayrıntı eşi David tarafından da onaylanmış. Şunları söylüyor: “Ona elbise tasarımlarımı gösterdim. Beni inanılmaz derecede destekledi. Elbiseleri çok seksi buldu. Çünkü elbiseler hayal gücünü çalıştırıyor ve böylece içindeki seksiliği yakalıyorsun.” Victoria, koleksiyonunu ilk kez eline aldığında nasıl gurur duyduğunu söyledi. Bununla birlikte çocukları Brooklyn, Romeo ve Cruz’u her sabah okula götürmekten de büyük mutluluk duyuyor.

3/ 6
3 doğum yaptı ama hala güzel

Ailesinde artık bir ‘modacı’ olarak anılan Victoria, geçtiğimiz hafta eşi David ve yedi yaşındaki Romeo ile dört yaşındaki Cruz’la birlikte LA Lakers basketbol maçını izlemeye gittiler. O, büyük bir merakla basket maçını izlerken, moda habercileri de bir taraftan onun yeni saç modelinin fotoğraflarını çektiler. Victoria, yeni saç modeliyle ‘sportif’ bir havaya bürünmüştü. LA’den tekrar AC Milan’a gidecek olan babası David Beckham’ın maçını geçtiğimiz hafta izleyen 10 yaşındaki Brooklyn, LA Lakers’ın maçını izlemeye ailesiyle birlikte gelemedi.

4/ 6