ABDnin kraliçesi striptizci çıktı !

Amerika'daki Miss USA Güzellik Yarışması’nda 1. gelen Arap güzelin tacı geri alınabilir...

ABDnin kraliçesi striptizci çıktı !

Müslüman ve Arap karşıtlığının 11 Eylül saldırılarından sonra arttığı, New York’ta yapılacak caminin bile tartışma yarattığı Amerika’da önceki gün tarihi bir olay gerçekleşti. Las Vegas’taki Planet Hollywood Resort & Casino’da düzenlenen Miss USA Güzellik Yarışması’nda Michigan’ı temsil eden Lübnan asıllı Rima Fakih kraliçe seçildi.

1/ 13
ABDnin kraliçesi striptizci çıktı !

Böylece Amerikan tarihinde ilk kez hem Arap hem de Müslüman bir genç kız güzellik kraliçesi tacını kazandı. Küçükken ailesiyle birlikte Lübnan’dan Amerika’ya göç eden Rima, Michigan Üniversitesi’nde ekonomi okudu. Genç kız, yarışmaya girmek için 800 dolara otomobilini sattığını söyledi.

2/ 13
ABDnin kraliçesi striptizci çıktı !

‘ARAPLAR AMERİKA’YI SEVİYOR’

Rima Fakih “Benim burada olmam Araplar’ın her zaman kendilerini sosyal hayattan kaçırmadığını, çoğunun Amerikan kültürünün bir parçası olduğunu göstermek. Bu ülkede yaşadığı ülke olan ABD’yi seven ve sayan Arapların varlığını kanıtladım” dedi.

3/ 13
ABDnin kraliçesi striptizci çıktı !

ABD'NİN GÜZELİ STRİPTİZCİ ÇIKTI !

Amerika'nın ilk müslüman ve Arap güzelinin 2007 yılında katıldığı ve birinci olduğu Strip yarışmasında çekilmiş fotoğrafları olay yarattı. 2007 yılında Detroit'te düzenlenen yarışmada jüri üyeleri profesyönel striptizcilerdi ve Rima Fakih'e 50 yarışmacı arasından birincilik ödülünü verdiler. Ödül, seks oyuncakları, para ve evde kullanmak üzere bir striptiz direğiydi. Miss Universe yetkilileri, yarışmanın organizatörleri ile bağlantıya geçerek yeni Miss USA'in fotoğraflarını talep ettiler. Unvanın elinden alınıp alınmayacağına ise Donald Trump karar verecek.

Vatan

4/ 13