Acunun ailesi nasıl birer birer yok oldu?

Acunun ailesi nasıl birer birer yok oldu?

Acun Ilıcalı 1996’da ayda 200 lira maaşla spor - magazin programı Televole’de muhabir olarak başladığı televizyon dünyasında büyük bir servetin sahibi oldu.

Ekranlarda sempati saçan Acun'un aslında büyük bir trajedinin kahramanı olduğunu biliyor muydunuz?

1/ 26
Acunun ailesi nasıl birer birer yok oldu?

Acun, trafik kazasında önce babaanne ve dedesini, 4 yıl sonra da anne ve babasını kaybetti.

2/ 26
Acunun ailesi nasıl birer birer yok oldu?

Acun Ilıcalı, ailesinin peşini bırakmayan bu akıl almaz kaderi şöyle anlatmıştı. Çok sevdiğim babaanne ve dedemi trafik kazasında yitirdim. Karşıdan karşıya geçiyorlardı. Bir arabanın altında kaldılar.
Bu olaydan 4 yıl sonra aynı korkunç kader bu kez anne-babamı buldu. Ben 19 yaşında evlendim. Bir kızım oldu. Kızım henüz 10 aylıktı. Annem ve babamla Bodrum'a tatile gidecektik. Benim son anda işim çıktı, "Siz gidin daha sonra geleceğim" dedim. Kızım Banu da onların yanındaydı. Balıkesir'i geçmişler. Babam sakin sakin konvoyu sollarken, bir anda karşısına 180'le gelen bir araç çıkmış ve kafa kafaya çarpışmışlar. Annemle babam orada rahmetli olmuş. Kızım çok ağır yaralanmış.

3/ 26
Acunun ailesi nasıl birer birer yok oldu?

Balıkesir Devlet Hastanesi'ne gittim. Bir adam duruyor. Adamın yanına gittim. Annemi sordum. 'İlknur Ilıcalı ile görüşmek istiyorum' dedim. Adam bir deftere baktı ve sayfayı çevirdi "Ölmüştür" dedi. 'Ergün Ilıcalı ile görüşmek istiyorum' dedim. "Ölmüştür" dedi.
Ben şoktayım ve kızım Banu'yu soramıyorum. Sadece vücudunda 18 kırık vardı. Düşünün o zaman henüz 10 aylıktı.
Kazanın ardından depresyona girdi. Bir yıl evden çıkmadı. Eşinden boşandı.

4/ 26