Aileden zengin olan ünlüler

Aileden zengin olan ünlüler

Aileden zengin olan ünlüler

Dikkat! Bu bir 'zenginin malı züğürdün çenesini yorar' haberidir. 'Paraya para demiyor' lafını birçok ünlü için kullanabiliriz öyle değil mi? Ekranlardan takip ettiğimiz ünlülerin çoğu sıfırdan bir servet yaratsa da, bazılarının aslında kılını bile kımıldatmasına gerek yoktu. Zaten aileden zenginlerdi ve miskin bir mirasyedi hayat yaşayabilirlerdi. Ama onlar başarılı olmayı ve para üstüne para basmayı tercih etti.

1/ 7
Aileden zengin olan ünlüler

PSY
SERVETİ: 25 MİLYON DOLAR (YAKLAŞIK 73 MİLYON TL) 

 

‘Gangnam Style’ ile YouTube’un sayaçları (ve bizim de asabımızı) bozan PSY, aslında babadan zengin. 2 milyardan fazla izlenerek şöhretine şöhret katan PSY, Güney Kore’nin Gangnam District alanında yaşıyordu. Bu alan, ülkenin Nişantaşı bölgesi diyebiliriz. Babası yönetici olan PSY, eğer şarkıcılıkta tutunamasaydı, aile işini devam ettirecekti. Amerika’da bu şarkıyı kimse bilmediğine göre (herkes bu şarkıyı Macarena’nın Asyalı versiyonu olarak biliyor) öyle de yapabilir. Kapılar açık.

2/ 7
Aileden zengin olan ünlüler

TAYLOR SWIFT
SERVETİ: 105 MİLYON DOLAR (307 MİLYON TL)

 

Taylor Swift’in babası bankacı. Açalım, kendisi finan konusunda müşterilerini yönlendiren bir uzman. Büyükbabası da banka sahibiydi. Hatta onun babası da! Swift, dört kuşak dedesi bankacı bir aileden geliyor. Taylor’ın müzik tutkusunu gören ailesi, onun için tası tarağı topluyor ve Pensilvanya’dan Nashville’e taşınıyor. Swift, şimdi dünyaca ünlü bir müzisyen. Hikâye özetle bu.

3/ 7
Aileden zengin olan ünlüler

MILEY CYRUS
SERVETİ:150 MİLYON DOLAR (YAKLAŞIK 438 MİLYON TL)

 

Miley’in babası Billy Ray Cyrus da bir şarkıcıydı. 1992 yılında ‘Achy Breaky Heart’ adında kimsenin bilmediği bir şarkı yapan babası, bu şarkıyla kazandığı parayı iyi değerlendirdi. Bu da Miley’e şans getirdi. Minik Cyrus, Disney’e Hannah Montana oldu. Sonrası bildiğiniz gibi, prenses büyüdü, androjen oldu ve olaylar gelişti. Bundan sonra kendisi bir Amy Winehouse mu olur, Britney Spears mı, halk karar versin.

4/ 7