Ajda jartiyerle sahnede

Rihanna'nın İstanbul'u salladığı geceden bir gün sonra Ajda Pekkan sahne aldı. İki ünlünün sahnedeki görüntüsü ise birbirlerine 'pişti oldu' dedirtecek kadar benziyordu. İşte fotoğraflar. Bakın siz karar verin...

Ajda jartiyerle sahnede

Ajda Pekkan, önceki gece yine yapacağını yaptı! Sahneye jartiyerli bir kıyafetle çıkan Ajda Pekkan ilerleyen yaşına rağmen, 2 gün önce Türkiye’ye gelen ünlü şarkıcı Rihanna kadar seksi ve hareketliydi

1/ 29
Ajda jartiyerle sahnede

Süperstar Ajda Pekkan yıllara meydan okuduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Carte d’or ana sponsorluğunda düzenlenen Açıkhava Konserleri kapsamında Cemil Topuzlu Sahnesi’nde hayranlarının karşısına çıkan ünlü şarkıcı özellikle kıyafetleriyle geceye damgasını vurdu. İşte konserden notlar:

2/ 29
Ajda jartiyerle sahnede

* Sahneye altı kabarık bir tuvaletle çıkan Ajda Pekkan konserin ilk bölümünün sonlarına doğru elbisesinin altını çıkartarak seksi kıyafeti ile kalınca tam izleyicilerden “Oooooo” sesi duyuldu.

3/ 29
Ajda jartiyerle sahnede

* İkinci bölümde sarı, uzun bir elbise, konserin son bölümünde ise ceketinin altına sadece jartiyerli çorap giyen Pekkan, güzelliğiyle geceye damgasını vurdu. Pekkan şarkılarını rock tarzıyla yorumlarken adeta rock müziğin babaannesi lakaplı ünlü şarkıcı Tina Turner gibiydi. Pekkan’ın sıradışı kıyafetlerinin modacı Nur Yerlitaş imzalı olduğu öğrenildi.

4/ 29