Ajda Pekkan-Tarkan

İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda yılın son konserinde dün Süperstar Ajda Pekkan sahne aldı.

Ajda Pekkan-Tarkan

İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda yılın son konserinde dün Süperstar Ajda Pekkan sahne aldı. Pekkan, büyük bir sürpriz yapıp sahneye Megastar Tarkan’ı davet etti. Birlikte düet yapan ikili 6 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

1/ 14
Ajda Pekkan-Tarkan

İSTANBUL Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda yılın son konserinde yine Ajda Pekkan fırtınası esti. Şarkıları, kıyafetleri ve sahne performansıyla hayranlarını bir kez daha kendine âşık etmeyi başaran Süperstar, en büyük sürprizi ise Tarkan’ı sahnesine misafir ederek yaptı. Önce “Kimler Geldi, Kimler Geçti” şarkısının başında Tarkan’ın sesi duyuldu.

2/ 14
Ajda Pekkan-Tarkan

‘BİR AJDA DAHA GELMEZ’

Daha sonra Tarkan kulisten şarkıyı söyleyerek çıkınca Harbiye adeta yıkıldı. İkili daha sonra Tarkan’ın “Şıkıdım” şarkısını seslendirdi. Sahneden birbirlerine iltifat yağdıran ikiliden Tarkan’ın “Ajda Pekkan ile Harbiye’de son konseri vermek müthiş bir duygu. Başka bir Ajda Pekkan gelmedi de gelmez de” sözleri büyük alkış topladı. İkili daha sonra karşılıklı göbek attı.

3/ 14
Ajda Pekkan-Tarkan

ENERJİSİ HİÇ EKSİLMEDİ

Tarkan yoğun alkışlar altında sahneyi terk ederken konser bittikten sonra yoğun istek üzerine tekrar sahneye çıkan süperstar, üç şarkı daha seslendirdi. Yaklaşık 3 saat sahne performansı sergileyen Pekkan’ın enerjisi
bir an bile düşmedi. Ajda Pekkan’ın konserine Demet Akalın sevgilisi Emir Tamer’le geldi. Emel Acar, Hande Acar, Esra - Ayşe Çavuşoğlu, Ayşegül Aldinç gibi tanınmış simalar Süperstar’ın şarkıları ile eğlendi.

4/ 14