Altın Kelebek Ödül Gecesi

Altın Kelebek Ödülleri, sanat dünyasının yıldızlarını Haliç Kongre Merkezi’nde bir araya getirdi.

Altın Kelebek Ödül Gecesi

HERKES ORADAYDI

Altın Kelebek Ödülleri, sanat dünyasının yıldızlarını Haliç Kongre Merkezi’nde bir araya getirdi. Törene katılım yoğun olunca, kokteylin yapıldığı alan tıklım tıklım doldu.

1/ 8
Altın Kelebek Ödül Gecesi

TARKAN İZDİHAMI

Tarkan, Haliç Kongre Merkezi’ne izdiham yarattı.

Pop müziğin megastarı Tarkan, En İyi Pop Müzik Erkek Solist ve “Yılın En İyi Şarkısı” (Sevdanın Son Vuruşu) ödüllerini kucakladı. Ünlü şarkıcının Haliç Kongre Merkezi’ne giriş ve çıkışı sırasında yoğun güvenlik önlemleri alındı. Tarkan’ı yakından görmek isteyenler, alanda izdiham yaşanmasına yol açtı.

2/ 8
Altın Kelebek Ödül Gecesi

Sanatçı, törenden ayrılırken kendisini bekleyen hayranlarını kırmayarak hepsiyle tek tek selamlaştı. Bu sırada Tarkan hayranlarından bazıları heyecanlanarak gözyaşlarına boğuldu.

3/ 8
Altın Kelebek Ödül Gecesi

SERÇE KUŞLARI TEKNEYE KONDU

“Öyle Bir Geçer Zaman ki” ekibi, Haliç Kongre Merkezi’ne tekneyle geldi. Ekibin yıldızı, Osman’ı oynayan minik oyuncu Emir Berke Zincidi’ydi.

En İyi Yerli Dizi ödülünü alan “Öyle Bir Geçer Zaman ki”, başrol oyuncuları Ayça Bingöl ve Erkan Petekkaya’ya da drama dalında en iyi oyuncu ödüllerini getirdi. Dizinin ekibi tören alanına tekneyle geldi. Yolculuk sırasında oldukça eğlenen ekip, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

4/ 8