Angelina kaçamak yapmış

Angelina Jolie’nin Rolling Stones grubunun solisti Mick Jagger’la birlikte olduğu ortaya çıktı.

Angelina kaçamak yapmışHollywood'’un ünlü Oscarlı aktrisi Angelina Jolie’nin Rolling Stones grubunun solisti Mick Jagger’la birlikte olduğu ortaya çıktı.

1/ 11
Angelina kaçamak yapmışİngiliz The Sun Gazetesi son iddiadan sonra Hollywood’un çapkın aktrisle ilgili “Angelina başrol oynadığı herkesle birlikte mi oluyor” yorumunu yaptı.

2/ 11
Angelina kaçamak yapmışBrad Pitt-Angelina Jolie çiftini altı yıl boyunca yakın takibe alan biyografi yazarı Jenny Paul’ın “Brad Pitt-Angelina Jolie: Gerçek Hikaye” isimli kitabına göre Angelina Jolie (34) 1997’de Jerry Hall ile evli olan Jagger’la(66) Anybody Seen My Baby isimli klibinde yer aldıktan sonra birlikte oldu. Çift aktrisin Brad Pitt’le çıkmaya başlamasından iki yıl sonra da 2003’te Tayland’da bir otelde tekrar biraraya geldi.

3/ 11
Angelina kaçamak yapmışİki kez evlenen Angelina Jolie, Brad Pitt’le de Bay&Bayan Smith filminde tanışmıştı. Brad Pitt, ilişkinin ortaya çıkmasından sonra eşi Jennifer Aniston’dan ayrılmıştı.

En son Karayip Korsanları filminin yıldızı Johny Depp’in 12 yıllık sevgilisi Vanessa Paradis’in “Tourist” isimli filmde Angelina Jolie ile başrol oynayan sevgilisinin sevişme sahnelerinde yer almamasını istediği yazıldı.

4/ 11