Antalyaya yıldız yağıyor !

Mardan Palace Oteli'nin açılışına resmen yıldız yağıyor..

Antalyaya yıldız yağıyor !

Amerikalı ünlü şarkıcı Mariah Carey ve Hollywood'un ünlü ismi Richard Gere, Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmailov tarafından yaptırılan 5 yıldızlı Mardan Palace Oteli'nin açılışına katılmak üzere Antalya'ya geldi. CHP'li belediye başkanları ise açılışa katılmayacaklarını bildirdi.
Kundu sahilinde yaklaşık 1.4 milyar dolara tamamlanan 5 yıldızlı otelin bugün yapılacak açılışına
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay da katılacak.

1/ 9
Antalyaya yıldız yağıyor !

Açılış için dünyaca ünlü sanatçılar da Antalya'ya gelmeye başladı. Amerikalı şarkıcı Mariah Carey de önceki gece Antalya'ya geldi. Yaldız işlemeli siyah deri elbisesi, siyah güneş gözlüğü ve pırlanta taşlı büyük küpeleri ile dikkat çeken Carey, Antalya Havalimanı CIP Lounge'tan çıkışında hayranları tarafından karşılandı. Geniş güvenlik önlemleri altında limuzine binen Carey, Mardan Palace Otel'e geçti.

2/ 9
Antalyaya yıldız yağıyor !

Özel jetle geldi

Richard Gere de dün öğleden sonra özel jetle Antalya'ya geldi. Gere, CIP Lounge'den çıkışında otel görevlilerince karşılandı. Bu sırada, güvenlik görevlileri, gazetecileri, yakından görüntü almalarını engellemek için uzaklaştırdı. Şapka ve gözlük taktığı görülen Gere de siyah bir otomobille, konaklayacağı Mardan Palace'a götürüldü.

3/ 9
Antalyaya yıldız yağıyor !

Belluci ve Stone da davetli

Her türlü konfora sahip otelin açılışına katılacak 600 özel davetli arasında Irreversible (Dönüş Yok) adlı filmi ile tartışmalara yol açan Monica Belluci ile Sharon Stone, Seal, Tom Jones de bulunuyor. Bu sanatçıların da Antalya'da olacağı kaydedildi.

4/ 9