Artık her şeye gülüyorum

Hülya Avşar önceki akşam İstinye Park’ta kameralara yakalandı

Artık her şeye gülüyorum

Hülya Avşar önceki akşam müdavimi olduğu İstinye Park’ta arkadaşlarıyla yemek yedi. Avşar, mekan çıkışında arkadaşının yeğeniyle birlikte basın mensuplarına poz verdi.

(Milliyet)

1/ 19
Artık her şeye gülüyorum

Küçük kıza sarılarak öpen Avşar, “Allah’ım çok tatlısın” diyerek kızı öpücüklere boğdu. Hızını alamayan Avşar, bir ara küçük kızla yere oturarak son albümündeki, 'Bana Bir Koca Lazım' şarkısını okudu. Yerden kalmakta zorlanan Avşar, “Aman ben yaşlanmışım” diyerek espri yaptı.

2/ 19
Artık her şeye gülüyorum

Albümüyle ilgili konuşan Avşar, “Her şey çok yolunda… Albümümü övüyorum çünkü çok güzel. Şimdi bomba etkisi olacak ikinci klibi çekiyoruz. Albümde yedi şarkıya klip çekeceğiz. Şimdiki klip, slow bir şarkıya olacak.

3/ 19
Artık her şeye gülüyorum

Gökhan Tepe’nin ve ismini unuttuğum bir söz yazarının şarkısı… Zaten bana da bu aralar çok bozuluyormuş. Süper FM’de program yapıyor. Neyse bu kısmı kesin yoksa sizi oyarım” diyerek ‘Sana Sakladım’ şarkısının yazarı Şebnem Sungur’un ismini unutarak pot kırdı. Avşar, daha sonra İbrahim Tatlıses’in seçtiği bir şarkıya üçüncü klibini çekeceğini söyledi.

4/ 19