Artık Paris değil Monicayım

Helin Avşar, artık arkadaşlarının aralarında ona yerli Monica Belluci dediklerini söyledi.

Artık Paris değil Monicayım

“BOŞ GEZEN BEYİNDE ŞEYTAN DANS EDER”

“Aşk savaş gibidir. Başlaması kolay, bitmesi zor, unutması imkansızdır. Elbette her insan gibi aşık oldum” diyen Helin Avşar, ablası Hülya Avşar’dan yeğeni Zehra Çilingiroğlu’na, annesinden hayat tecrübelerine, duygularından iş yaşamına kadar Hello!’nun her konudaki sorularını yanıtladı.

1/ 9
Artık Paris değil Monicayım

HÜLYA AVŞAR ANNENİZ GİBİ. HER BAŞINIZ DERDE GİRDİĞİNDE ARKANIZDA. BU SİZİ NASIL HİSSETTİRİYOR?

Birbirine çok bağlı bir aile olduğumuzu söylemeye bile gerek görmüyorum artık. Dolayısıyla her durumda birbirimize destek oluyoruz. Bende ailem için çabalarken onlara yardımcı olurken inanılmaz haz duyabiliyorum. Rol model olacaksa elbette hem annemden hem babamdan hem de ablalarımdan birçok şey almışımdır. Bu durumdan da gayet mutluyum. Beni ben yapan en önemli şey ailem.

2/ 9
Artık Paris değil Monicayım

ABLANIZ HÜLYA AVŞAR İÇİN NELER SÖYLERSİNİZ? ONUN HANGİ ÖZELLİKLERİNİ ELEŞTİRİRSİNİZ?

Onu çok sevdiğimi ve onunla gurur duyduğumu söyleyebilirim. Bence artık kendi hayatını yaşamalı. Çünkü ben hayatın çok kısa olduğuna inanıyorum. Bu yüzden başkaları için çok fedakarlık yapmasına kızıyorum.

ZEHRA’YA NASIL BİR TEYZE MODELİ OLUYORSUNUZ?
Zehra ve Hazar’ın iyi bir eğitim almalarını isterim. Zehra resimde çok yetenekli, yabancı dilde de aynı şekilde başarılı. Onları spor yapmaya teşvik ediyorum. En az iki lisan bilmeleri konusunda uyarıyorum. Yapabilirlerse bir enstrüman çalmalarını isterim. Hiçbir zaman insan ayırmamalarını, herkese eşit davranmalarını, insanları ve hayvanları sevmelerini arzu ederim. Dolayısıyla rol model olma gibi bir kaygım yok.

3/ 9
Artık Paris değil Monicayım

SİZİNKİ MARJİNAL, ÖZGÜRLÜĞÜNE DÜŞKÜN BİR GENÇLİKTİ?

Çocukluğum çok güzel geçti. Her yaşımı dolu dolu geçirdim. Bunun için aileme bir kere daha teşekkür ediyorum. Özgürlüğüme düşkündüm ama marjinal değildim.

NEYİ ARIYORSUNUZ?
Amaçlarım ve hedeflerim çok farklı. Bunlar doğrultusunda yaşamayı tercih ediyorum.

4/ 9