Aşk-ı Memnu un finali nasıl olacak

Aşk-ı Memnu'yu izlemekten sıkıldıysanız ve kitabını da okumadıysanız buyrun size dizinin özeti...

Aşk-ı Memnu
un finali nasıl olacak

Kanal D'nin geçtiğimiz sezon ekrana gelen Aşk-ı Memnu'yu izlemekten sıkıldıysanız ve kitabını da okumadıysanız buyrun size dizinin özeti;

1/ 18
Aşk-ı Memnu
un finali nasıl olacak

Firdevs Hanım’la kızları, İstanbul’ un tanınmış ailelerinden ve Göksu eğlenti yarinin sürekli ziyaretcileri arasında bulunmaktadırlar. Bir sandal gezintileride, Adnan Bey’in sandalı, onlarınkine dokunurcasına yakın geçer. Adnan Bey, iki çocuklu bir dul adamdır, ama Firdevs Hanım’ ın küçük kızı Bihter’ le evlenmek istemektedir. Peyker ise zaten evlidir.

2/ 18
Aşk-ı Memnu
un finali nasıl olacak

ADNAN BEY BİHTERLE EVLENİR

Firdevs Hanım, aralarındaki yaş farkını hesaba katmaksızın kızını Adnan Bey’e verir. Nitekim bu yaş farkına rağmen, evlilikleri, gayet düzgün, hayatları derli topludur. Adnan Bey’ in kızı Nihal, son derece duygulu bir kızdır. Üvey annesine yaklaşmak isterse de anlaşamayacaklarını görür, kendi alemine çekilir. İnce, zeki, anlayışlı bir çacuktur. Hayatın güçlüklerini şimdiden sezmiştir.

3/ 18
Aşk-ı Memnu
un finali nasıl olacak

NİHAL VE BEHLÜL'ÜN EVLİLİK BİLMECESİ

Nihal le kardeş çocuğu olan bir de Behlül vardır. Behlül’ ü Nihal’ le evlendirmek isterler. Nihal buna içten içe sevinir.onun sık sık ziyaretlerini elbette anlamıştır..

4/ 18