Aşk üç kişiliktir !

Brad Pitt eşi Jennifer Aniston'ı Angelina Jolie için terk ettiğinden bu yana bu üçlü çok konuşuluyor.

Aşk üç kişiliktir !

AŞK ÜÇ KİŞİLİKTİR

Brad Pitt eşi Jennifer Aniston'ı bir başka ünlü yıldız Angelina Jolie için terk ettiğinden bu yana bu üçlü çok konuşuluyor. Am Hollywood'da "üçlü aşk" yaşayanlar sadece Pitt, Aniston ve Jolie değil. İşte kimi zaman iki kadın bir erkek, kimi zaman iki erkek bir kadın hatta bazen de üç kadından oluşan en ünlü aşk üçgenleri.

1/ 26
Aşk üç kişiliktir !

Dünyanın en yakışıklı erkeği Brad Pitt, kendisi kadar ünlü olmayan Jennifer Aniston ile evlendiğinde hayranları buna inanmak istememişti. Ama çift söylenenlere inat her yerde el ele gözgöze mutluluk tabloları çizmişti. Ta ki Pitt'in başrolünü Jolie ile paylaştığı Bay ve Bayan Smith filmine kadar.

2/ 26
Aşk üç kişiliktir !

Bu film, Pitt ve Jolie arasında tutkulu bir aşk doğmasına neden oldu. İkili ilişkilerini önce inkar etti ama sonra artık saklayacak fazla bir şeyleri kalmadığını anlayıp birlikte olduklarını tüm dünyaya açıkladı.

3/ 26
Aşk üç kişiliktir !

Angelina Jolie, Brad Pitt ile birlikte olmadan önce aktör Billie Bob Thornton ile ikinci evliliğini yapmıştı. İşin ilgniç yanı Thornton'ın da Jolie için o sıralar nişanlı olduğu Laure Dern'i terk etmiş olması.

4/ 26