Atiye kendi şarkısını unuttu!

Şarkıcı Atiye, dünyaca ünlü çizgi film ‘Power Puff Girl’ için okuduğu şarkının tanıtımını önceki gün Levent’te düzenlediği bir lansmanla yaptı.

Atiye kendi şarkısını unuttu!

 Şarkıcı Atiye, dünyaca ünlü çizgi film ‘Power Puff Girl’ için okuduğu şarkının tanıtımını önceki gün Levent’te düzenlediği bir lansmanla yaptı. Sohbet sırasında bir Arap şarkısına Türkçe sözler yazdığını ve çok güzel olduğunu söyleyen şarkıcıdan bir muhabir biraz söylemesini isteyince olanlar oldu. Atiye kendi yazdığı şarkının sözlerini unutunca neşeli anlar yaşandı.  

Vatan / Umut Ünver

1/ 79
Atiye kendi şarkısını unuttu!

Dj Polique Atiye'yi seçti ‘DON’T Wanna Go Home’ şarkısıyla uzun zamandır müzik listelerinde üst sıralarda yer alan Dj Polique, şarkısının Türkçe versiyonu için Atiye’yi seçti. İkili bir araya gelerek ‘Kalbimin Fendi’ isimli şarkılarına klip çekti.

2/ 79
Atiye kendi şarkısını unuttu!

3/ 79
Atiye kendi şarkısını unuttu!

Darbukada Atiye!Atiye, Podyum Park’taki konserinde eline aldığı darbukayla tüm hünerlerini gözler önüne serdi. İzleyenlerden büyük alkış alan şarkıcı, “Her müzik tarzını dinliyorum ve kendi şarkılarımda da mümkün olduğunca farklı tarzlara yer veriyorum. Özgür müzik yapmayı seviyorum” dedi.

4/ 79