Aylin Coşkun: Parayı çatır çatır harcıyorum

Aylin Coşkun: Parayı çatır çatır harcıyorum

ÖMER KARAHAN

Çıkardığı 'Sinsirella' şarkısı ile son günlerde büyük beğeni toplayan Aylin Coşkun, GÜNAYDIN'a konuştu. Coşkun müzik kariyerinden yakın dostu Hande Yener'le ilişkisine, kurduğu hastaneye kadar birçok konuda samimi açıklamalarda bulundu...

'Sinsirella' parçası ile listelere hızlı bir giriş yaptınız...

'Sinsirella', 14 yıl sonra bu kadar yükseğe taşıyabildiğim ilk şarkım. Bu şarkıyı bulabilmek için senelerce uğraştım. 'Sinsirella', herkesin birbirine kullandığı bir tabirdi ama şarkısı yapılmamıştı. Ersay Üner şarkıyı beni düşünerek yapmış. Ama Sinsirella olan ben değilim, ben Sindirella'yım.

1/ 22
Aylin Coşkun: Parayı çatır çatır harcıyorum

'Sinsirella'yı seslendirirken neler hissettiniz?

Zaten özelimde de atarlı giderli bir kadınım. Hiçbir zaman ezik bir tip olamadım. Şarkının; camiaya çok uyduğunu düşündüm çünkü hepimiz kamera önünde Sindirella'yız ama özümüze döndüğümüzde, herkesin içinde o 'Sinsirella'lık çat diye çıkıyor. Şarkıyı çok hissederek okudum.

2/ 22
Aylin Coşkun: Parayı çatır çatır harcıyorum

ONLAR DÖNEM ARKADAŞI

Şarkının listelerde elde ettiği başarı sonrasında bazı kesimler tarafından hedef tahtasına çıkarıldınız...

Bu, insanların karakterinin oturmaması, yerlerini, koltuklarını bulamamasıyla ilgili. Onların koltukları yok, isimleri var; bu yüzden her zaman yandaş olmak zorundalar. Bunu dostlukla karıştırmayalım; dönem arkadaşlığı diyelim. Bu piyasada dönem arkadaşlıkları var, dostluk yok. Benim ve Hande Yener'in haricinde, birbirine kazık atmayacak iki kişi yoktur. Herkes birbiriyle küs. Listelere bakıp hepsi dönüp dönüp birbirine yandaş oluyor. Kimse, bir başkasının rızkını elinden alamaz, aldığını zanneder. O yüzden hiçbirimiz, birbirimize rakip değiliz. Hiç kimsenin rakibi yok. Herkes tek başına kendi dalında zirvede.

3/ 22
Aylin Coşkun: Parayı çatır çatır harcıyorum

14 yıldır bu işin içindesiniz. Neden bu kadar geç kaldınız?

Bu soruya çok dürüst cevap vereceğim. Ben 14 yıl hep paranın peşinde koştum, 'Nasıl daha çok nasıl para kazanırım?' diye düşündüm. Şan-şöhret umurumda olmadı. Fakat çok para kazanıp kendi yolumu bulduğumda "Aylin sen bu işi seviyorsun ama niye doğru yönetemiyorsun?" diye sordum kendi kendime çünkü şarkı söylemek, benim vitrinin önündeki işim.

4/ 22