Ayşegül Aldinçin muhteşem evi!

Ayşegül Aldinç, Cihangir sırtlarındaki muhteşem evinin kapılarını Instyle Home dergisine açtı...

Ayşegül Aldinçin muhteşem evi!

AYŞEGÜL ALDİNÇ'İN MUHTEŞEM EVİ

Uzun süren sessizliğini çıkardığı single ile bozan Ayşegül Aldinç, Cihangir sırtlarındaki muhteşem evinin kapılarını Instyle Home dergisine açtı...

1/ 11
Ayşegül Aldinçin muhteşem evi!

14 yıl önce taşındığı çatı dubleksi evini, daha sıvaları kurumamışken satın almış. Tüm iç dekorasyonunu o zamanki zevki doğrultusunda kendisi düzenlemiş. Ama şimdilerde evin dekorasyonunu biraz yenilemek istediğini anlatıyor. O konuşurken 12 yaşındaki sevimli Himalaya cinsi kedisi Osman da çekim hazırlıklarını şaşkınlıkla izliyor. “Evimde bu tarz bir çekim ilk kez yapılıyor, ondandır” diyor Aldinç gülerek. “Hayatımda her zaman kedilerim oldu. Arkadaşlık etsinler diye iki adet olmalarına daima dikkat ettim” diye belirtiyor sonra da.

2/ 11
Ayşegül Aldinçin muhteşem evi!

"HEP SIRTIM DENİZE DÖNÜK OTURUYORUM"

200 metrekareden oluşan dairenin üst katında artık hakkını vererek yaşamak istediğinden bahsediyor. Toplam dört oda, salon, iki banyodan oluşan evde kendine göre Feng Shui uygulamaları yapmış. “Örneğin yatak odamda girişin tam karşısı kariyer köşesi. O duvarda şimdi daha çok işle ilgili belge ve fotoğraflar asılıdır” diye anlatıyor.

3/ 11
Ayşegül Aldinçin muhteşem evi!

Evin en karakteristik özelliği, hiç kuşkusuz Boğaz’a ve Adalar’a hakim olan muhteşem manzarası. Her odadan deniz gözüküyor burada. O da zaten ilk bu özelliğine vurulmuş evin. Yaşadığı diğer evlerinde de denizi hep gördüğünden bahsediyor bize. “Ama hakkını veriyor musun diye bir sorun” diyor. Salondayken hep sırtı denize dönük otururmuş. “Belli bir zamandan sonra deniz poster etkisi yapıyor insana. Eve ilk gelen hep burada oturduğumu düşünüyor doğal olarak. Ama işin aslı öyle değil. Alışkanlıklar söz konusu olunca değer bilmezlikler başlıyor galiba. Benim durumum da o hesap” diye samimiyetle anlatıyor.

4/ 11