Babasına rağmen aşk pozu

Babasına rağmen aşk pozu

Babasına rağmen aşk pozu

Mustafa Denizli'nin 20 yaşındaki kızı Lal Denizli, babasının karşı çıkmasına rağmen 15 yaş büyük oyuncu Rıza Kocaoğlu'yla ilişkisine devam ediyor. Çiftin en büyük destekçisi ise Ceylan Çapa... Ünlü futbol adamı Mustafa Denizli'nin Çiğdem Kayalı'yla ilişkisinden dünyaya gelen kızı Lal Denizli, son dönemde özel hayatıyla gündemde... Artık 20 yaşında güzel bir genç kız olan Denizli, Çeşme tatilinde kendisinden 15 yaş büyük oyuncu Rıza Kocaoğlu'yla yakınlaştı. Yaz başında arkadaş ortamında başlayan samimiyet ilişkiye dönüştü...

1/ 7
Babasına rağmen aşk pozu

Güneş'in haberine göre, Kocaoğlu'nun uyuşturucu operasyonunda yargılanması ve yaşça büyük olması baba Mustafa Denizli'yi endişelendirdi ve kızına bu beraberliğe sıcak bakmadığını anlattı. Babasına olan bağlılığını baş harfini eline dövme yaptırarak gösteren Lal Denizli ise bu uyarıya rağmen ilişkisine devam kararı aldı.

2/ 7
Babasına rağmen aşk pozu

Kocaoğlu da daha sonra sevgilisinin paylaştığı fotoğrafı sosyal medyadan yayınladı. Denizli'nin 7 hafta önce sevgilisiyle denizde sarılarak çektirdiği pozun altına da Cemal Süreyya'nın "Biz eskiden de en aşağı böyleydik senlen" dizesiyle başlayan şiirini yazdığı, ardından şiire "Bulut mu olsam, gemi mi yoksa? Balık mı olsam yosun mu yoksa? Ne o, ne o, ne o? Deniz olunmalı" dizeleriyle karşılık veren sevgilisine "Güzel bir şiirle fotoğrafımı şereflendirdiniz, teşekkür ederim" mesajını gönderdiği ortaya çıktı.

3/ 7
Babasına rağmen aşk pozu

4/ 7