Bade İşçil

Bade İşçil

Ayrılmaktan vazgeçtiler!Oyuncu Bade İşçil ile işadamı Malkoç Sualp birbirlerine açtıkları boşanma davalarından vazgeçti. Mahkeme, davanın reddine karar verdi. İşçil, geçen yıl eşinden şiddet  gördüğünü iddia ederek mahkemeye başvurmuş, çift birbirleri hakkında ağır ithamlarda bulunmuştu.   2013 yılında evlenen çiftin Azur adlı 2 yaşında bir oğulları var.

1/ 127
Bade İşçil

Bade'den barış pozu! Boşanmaktan son anda vazgeçen Bade İşçil ile Malkoç Süalp, tatil için gittikleri Fransa’da ‘barıştık’ pozu verdi.   Oyuncu Bade İşçil, geçen yıl eşi Malkoç Süalp’e boşanma davası açmış ve şiddet gördüğünü iddia etmişti. Eşinin suçlamaları karşısında sessiz kalmayan Malkoç Süalp de karşı dava açarak, İşçil hakkında sert ithamlarda bulunmuştu. Çekişmeli bir süreç geçiren çift, son anda karar değiştirip boşanma davasını geri çekti ve barıştı. Oğulları Azur’u da yanlarına alarak tatile giden İşçil ile Süalp, Fransa’nın lüks kayak merkezi Val d’Isere’dan ‘barış’ fotoğraflarını paylaştı.

2/ 127
Bade İşçil

3/ 127
Bade İşçil

Azur için uzlaşma Bade İşçil ve Malkoç Süalp 1.5 yaşındaki oğulları Azur için boşanma davasında uzlaşmaya çalışıyor. Dava sürecinde birbirlerine yönelttikleri ağır suçlamalara son verme kararı alan çift, oğulları için buzları eritti. İşçil, geçtiğimiz günlerde Etiler’de bir restoranda buluştuğu Süalp’le kavga ettiği yolundaki haberleri Twitter’dan yalanlayarak “Malkoç Süalp’in bir restoranda bana bıçak savurduğu hakkında çıkan dedikodular asılsızdır” yazdı.

4/ 127