Bayramda İstanbul'da nereye gidilir?

Bayramda İstanbul'da nereye gidilir?

Glamour Türkiye, Ramazan Bayramı'nı İstanbul'da geçirecekler için öneriler hazırladı.

1/ 9
Bayramda İstanbul'da nereye gidilir?

İSTANUL'DA PLAJ KEYFİKilyos sağ olsun, İstanbullular da deniz keyfinden eksik kalmıyor.Babylon Kilyos, High Beach ve Suma Beach, hem partileri, hem yeme içme imkanları hem de etkinlikleriyle tam teşekküllü bir plaj havasını şehirde de almanızı sağlıyor. Bu arada, Babylon Kilyos’ta 9 Temmuz’da Red Bull Music Academy Sunset gerçekleşecek. Günbatımından itibaren başlayacak partide Romare, Sami Baha, Levni & Sloth, Kaan Düzarat ve Dalt Wisney çalacak.Büyükada’nın bakir koyu Viranbağ’da yer alan Yada Beach Club, geniş plajı, Akdeniz Mutfağı veya Yada Sushi gibi seçenekleri bir arada sunuyor. Tek vapurla Ege’de hissetmek için uygun.

2/ 9
Bayramda İstanbul'da nereye gidilir?

HAVUZLARA KAÇIŞŞehrin göbeğinde dinginlik isteyenlere InterContinental, hem sessiz hem de yeşillikler içinde InterContinental İstanbul havuzu hafta içi de hafta sonu da açık. Taksim Gümüşsuyu’nda yer alan CVK Park Bosphorus’un terasında yer alan IZAKA, mekanın içindeki havuzuyla farklı bir havuz keyfi sunuyor. Yaz boyunca Pazar günleri Boğaz manzaralı havuzda serinleyip güneşlenebilir, bu arada da CVK Safira SPA’daki tüm ıslak alanları gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Swissotel The Bosphorus’un içinde bulunan Pürovel Spa & Sport’un açık havuzunda ve Oasis Restaurant’ta bir tatil yöresinde gibi hissetmek mümkün.

3/ 9
Bayramda İstanbul'da nereye gidilir?

KAHVALTILARTarihi yarımadada yüzlerce yıllık ağaçların altında bulunan Yeşil Ev, yazın sıcak günlerinde İstanbul’da kalanlar için serin kaçış noktalarından. Geleneksel lezzetleri, bugünün tatlarıyla harmanlayan Şef Fırat Siriş, Yeşil Ev’in ruhunu tamamlayan menüyle, benzersiz bir yemek deneyimi sunuyor. Şef David Shipman ile Nobu Miami Beach’ten gelen, Uzakdoğu ve dünya gastronomi dünyasının usta ismi Ronnie Jariyawiriya’nın da dokunuşlarıyla hazırlanan menüde, herkesin damak tadına hitap eden lezzetler bulunuyor.Karaköy Goya, yazın Goya Lounge adıyla Reina’da hizmet verecek.

4/ 9