BBG evi aşıkları !

Big Brother programının aşıkları Sophie Reade ve Kris Donnelly iki gün boyunca bir odada kilitli kalacaklar.

BBG evi aşıkları !

BBG EVİ AŞIKLARI

AŞK ODASINA KİLİTLENECEKLER İngiltere'de yayınlanan Big Brother (Biri Bizi Gözetliyor) programının aşıkları Sophie Reade ve Kris Donnelly iki gün boyunca bir odada kilitli kalacaklar.

1/ 17
BBG evi aşıkları !

Program sırasında birbirlerine aşık olduklarını söyleyen ve sürekli öpüşerek kameralara seksi görüntüler veren çift, ilişkilerinin gerçek olup olmadığının anlaşılması için 'aşk odasına' kilitlenecek. 20 yaşındaki Sophie Reade ile 24 yaşındaki Kris Donnelly böylece birbirlerini ne kadar tanıdıklarını da anlamış olacaklar.

2/ 17
BBG evi aşıkları !

Çifte bu süre içinde birbirleriyle ilgili zor sorular sorulacak. İkili odada kaldıkları günler boyunca birbirleriin evdeki diğer yarışmacılarla olan konuşmalarını da dinleyecek. Böylece ikilinin arasındaki ilişkinin gerçek mi yoksa sahte mi olduğu anlaşılacak.

3/ 17
BBG evi aşıkları !

Big Brother yapımcıları bu serinin başında yarışmacılar arasında sahte romantik iişkiler kurulmasını yasaklamıştı. Programın geride kalan bölümleri boyunca durmadan öpüşen, birlikte küvete giren ya da havuzda samimi pozlar veren Kris ve Sophie de görüşme odasında ilişkileri hakkında sorgulanmıştı.

4/ 17