Ben kimin aşk çocuğuyum ?

İnternet sitesi entertanimentwise'nin editörleri ünlülerin doğacak çocuklarının yüzlerini tahmin ediyor.

Ben kimin aşk çocuğuyum ?

BEN KİMİN AŞK ÇOCUĞUYUM

Bu güzel gözlü kız hangi iki ünlünün çocuğu olabilir bir fikriniz var mı? Hemen bir ipucu verelim. Çok ünlü ve başarılı bir futbolcu ile gösteri dünyasının en güzel kadınlarından biri olan eşi bir bebek bekliyor. Geçen yıl gösterişli bir düğünle evlenen çift kelimenin tam anlamıyla tatlı bir heyecan içinde. Ama elbette internetteki entertanimentwise sitesinin editörleri de boş durmuyor. Hayal güçlerini çalıştırıp çiftin kız çocuğu olursa neye benzeyeceğini ya da erkek çocuğu olursa nasıl görüneceğini "varsaymışlar." Editörlere göre çocuk kız olur da annesine benzerse böyle görünecek...

1/ 35
Ben kimin aşk çocuğuyum ?

Eğer erkek olup da babasına benzerse de böyle görünecek.

2/ 35
Ben kimin aşk çocuğuyum ?

Bu ünlü çift kim mi.. Manchester United takımının gözde yıldızı Wayne Rooney ile eşi Coleen Rooney. Bakalım bebekleri bu magazin sitesinin editörlerini yanıltacak mı yanıltmayacak mı.

3/ 35
Ben kimin aşk çocuğuyum ?

AYNI ŞAKAYI HILTON VE CLOONEY'E DE YAPMIŞLARDI

Paris Hilton ile ünlü aktör George Clooney arasında romantik bir ilişki olduğu söylentileri ortaya çıktığı andan beri şakacılar da boş durmadı. Komedyen Conan O'Brien da TV programında, eğer Hilton ve Clooney evlenirse çocuklarının neye benzeyebileceği konusunda bir şaka hazırladı seyircilerine. İşte O'Brien'a göre Hilton ve Clooney'in çocukları şöyle bir şey olacak.

4/ 35