Beren Saat: Sevgili hissettiğimiz için kopamadık

Oyuncu Beren Saay, L'Officiel Türkiye dergisi için objektif karşısına geçti. Özel hayatıyla ilgili soruları yanıtlayan Saat, ''Her ayrılığımızdan sonra bir araya geldiğimizde de yeniden evde ve sevgili hissettiğimiz için kopamadık.'' ifadelerini kullandı.

Beren Saat: Sevgili hissettiğimiz için kopamadık

Hayat nasıl gidiyor?

- İyi gidiyor. Yani çalışmaya başladığımız için, görece normale dönebildiğimiz için daha iyi hissetmeye başladım. Aylarca evde oturmak, bir yandan pozitif olmaya çalışırken bir yandan da yaşam enerjisini aşağı çeken bir bekleme süreciydi. O yüzden çalışmaya başladıktan sonra çok daha iyiyim.

1/ 8
Beren Saat: Sevgili hissettiğimiz için kopamadık

Pandemi nasıl bir deneyimdi?

- Yani herkes gibi benim de çok fazla kendi kendime kalma fırsatım oldu. Bu yüzden, bir yandan dünyada olan bitene kaygılanırken bir yandan da sakin bir keşif süreciydi. Bir de şöyle bir şey oldu; Kenan’ın (Doğulu) da bolca boş zamanı olduğu için benim şarkılarım üzerine çalıştık, stüdyoda beraber bolca zaman geçirdik. Zannediyorum ben hayatım boyunca pandemi sürecini bir yandan kayıpları anarak bir yandan da şükürle hatırlayacağım, çünkü ilk şarkılarımın şekillendiği zaman dilimi oldu.

2/ 8
Beren Saat: Sevgili hissettiğimiz için kopamadık

Ne tarz müzikler ürettiniz?

- Elektronik dans müzikleri; bir sürü janr’adan esintiler taşıyan, biraz deneysel dans şarkıları. Kenan, hem aranjmanları yapıp hem de hayallerimin müzikal bir bedene kavuşmasına yardımcı oluyor diyebiliriz.

3/ 8
Beren Saat: Sevgili hissettiğimiz için kopamadık

ARKILARI VİDEOLARIYLA YAYINLAYACAĞIM
Şarkıları ilk ne zaman duyabileceğiz?
- Şarkıları videolarıyla birlikte yayınlamak istiyorum. O yüzden tam bir takvim belirlemek mümkün olamıyor bu dönemde. Zannediyorum 2021’e kalacak.

O zaman videolarda siz de yer alacaksınız anladığım kadarıyla...
- Tabii tabii. Çekmeyi de planlıyorum. Bazı anılarımın abstrakt kısa filmleri gibi videolar hayal ediyorum.

4/ 8