Beyaz Şovda kuş tüyü partisi

Beyazıt Öztürk programında aksiyon amaçlı öyle bir şey yaptı ki, stüdyonun altı üstüne geldi.

Beyaz Şovda kuş tüyü partisi

Beyazıt Öztürk programında bir aksiyon yapmak istedi ama stüdyonun altı üstüne geldi... Beyaz'ın Kanal D'deki programının dün akşamki bölümünün konukları Kadir Çöpdemir, Keremcem, Sıla ve Berrin Şeker Civil idi. Programın ilerleyen dakikalarında Beyaz, "Bugün Dünya Kuş Tüyü Yastıkla Kavga Etme Günü" olduğunu söyleyerek konuklarının eline içi kuş tüyü ile dolu yastıkları verdi.

1/ 15
Beyaz Şovda kuş tüyü partisi

Bir anda bembeyaz olan stüdyoda işler o andan itibaren karıştı. Çünkü yalnızca program konuklarının değil, stüdyodaki konukların ellerinde de kuş tüyü yastıklar vardı. Herkes bir anda yastıkları çıkarıp sallamaya başladı.

2/ 15
Beyaz Şovda kuş tüyü partisi

Stüdyonun her tarafı kuş tüyleriyle kaplandı. Bir kaç dakika süren bu yastık savaşından sonra ise Beyaz, stüdyoda sükuneti sağlamakta hayli zorlandı. Kadir Çöpdemir, bu hengame sırasında "Ne yaptığının farkında değilsin Beyaz" diyerek Beyaz'ı uyarmaya çalıştı ama iş işten geçmişti.

3/ 15
Beyaz Şovda kuş tüyü partisi

Aksiyonun keyfini çıkaran stüdyodaki konukların üstü başı kuş tüyü ile kaplandı. Bembeyaz tüylerin havada uçuşması ve yaşanan kargaşa ortamı bir türlü bitmek bilmedi.

4/ 15