Bilim adamı ve striptizci !

Çoğu elektronik aletin mucidi Sir Clive Sinclair, kendisinden 38 yaş küçük biriyle birlikte..

Bilim adamı ve striptizci !

İşte İngiltere'de en fazla konuşulan olay.

Parlak zekası, mantığı, icatları ve vizyonerliğiyle adından söz ettiren, cep hesap makinasının, Specturm bilgisayarlarının, C5 adlı elektirkli aracın mucidi Sir Clive Sinclair (69), kendisinden 38 yaş küçük eski striptizci ve model Angie Bowness'la (32) evlenmeye hazırlanıyor.

1/ 7
Bilim adamı ve striptizci !

AŞIK OLDUĞU KIZIN "BÜYÜMESİNİ" 11 YIL BEKLEDİ

Elektrotnik dünyasının dehalarından biri olarak kabul edilen Sir Sincair, bundan 11 yıl önce bir gece klübünde karşılaştığı striptizci Angie'yi görürü görmez, beyninde "kısa devre" oluştuğunu ve tüm mantık ve zekasını bir kenara bırkarak aşık olduğunu saklamıyor.

2/ 7
Bilim adamı ve striptizci !

O günlerde, Londra'daki "Stringfellows" gece klübünde sahneye çıkan Angie Bowness'la tanıştığında kendisinin 58 yaşında, Angie'nin ise henüz 20 yaşında olduğunu söyleyen Sir Sinclair, 11 yıl beklediğini, Angie ile arasındaki yaş farkının artık kapanmış sayılabileceğini çünkü artık ikisinin de yetişkin yaşta olduklarını da belirterek, gelecek planları yaptıklarını itiraf etti.

3/ 7
Bilim adamı ve striptizci !

ANGIE DUYGULARINI ANLATTI

Bir hemşirenin kızı olan ve babasız büyüyen Angie Bowness bugün 31 yaşında. Tanıştıkları günden 11 yıl sonra karşısında yeniden Sir Sinclair'ı görünce çok şaşırdığını belirten Angie, İngilz Daily Mail gazetesine duygularını şöyle anlattı:

4/ 7