Bir harika dizi tanıtımı

Kanal D’nin yeni tanıtım filmi nefesleri kesti.

Bir harika dizi tanıtımı

Kanal D’nin yeni tanıtım filmi “Görev tamam, başlıyoruz” önceki gün izleyiciyle buluştu. Çekimlerde Kanal D’nin yeni yayın döneminde ekrana gelecek dizi ve programlarından 38 ünlü sima yer aldı. Ekibin İstanbul’u bir uçtan diğerine gezerek toplam dört günde tamamladığı filmde, her bir ekran yüzü, nefes kesen aksiyon sahnelerinde rol aldı. Senaryo gereği görevleri ise özel içerikli bir çantayı izleyiciye ulaştırmaktı. Kanal D, bu çalışmayla ilk kez tanıtım filmi için stüdyo dışına, İstanbul sokaklarına da çıkmış oldu.

İşte, o dört günlük maceranın detayları...

1/ 19
Bir harika dizi tanıtımı

BİRİNCİ GÜN
MACERA BAŞLIYOR

İlk set sabah saat 05.00’te, Karaköy’de kuruldu ve günün ağarmasıyla, Galata Köprüsü’ndeki ilk çekimler için hazırlıklar da başladı. İlk konuklar “Yalan Dünya” ekibinden Gupse Özay, İrem Sak ve Hakan Meriçliler’di... Üçlü, Haliç’ten başlayıp Beykoz’a uzanacak sürat teknesi ve takip sahnelerinin çekimlerine başladı.

2/ 19
Bir harika dizi tanıtımı

“Yalan Dünya” ekibi çekimlere devam ederken, platoya bu kez “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisi oyuncularından Ayça Bingöl ve Gün Koper geldi. Dizide bu sezon Osman’ın gençliğini canlandıracak olan Koper ile Bingöl’ün araba ve sürat motoru takip sahnelerinin çekimleri de heyecan içinde tamamlandı.Bingöl direksiyona geçmiş, Hakan Meriçliler’in kullandığı sürat motorunu takip ederken, fırlatılan çantayı ilk denemede kıvrak bir hareketle havada yakalayan Gün Koper de zorlu sahnenin hakkını verdi.

3/ 19
Bir harika dizi tanıtımı

Bu sahnelerin tamamlanmasının ardından platoya, sezonun en iddialı yapımlarından “Veda” dizisinin oyuncuları Mehmet Aslantuğ, Fahriye Evcen ve Burak Yamantürk geldi. “Veda” ekibi ile “Öyle Bir Geçer Zaman ki” oyuncuları karşı karşıyageldiğinde ise sette bir zaman tüneli havası yaşandı: 1910’larda geçen “Veda”, 1980’lere gelmiş “Öyle Bir Geçer Zaman k” ve 2012 Kanal D Yeni Yayın Dönemi çekimleri...

4/ 19