Bir servet kazanıyorlar !

Televizyon ve sinemanın ünlü yıldızları kelimenin tam anlamıyla 'para basıyorlar'.

Bir servet kazanıyorlar !

YILDIZLAR NE KADAR KAZANIYOR

Televizyon ve sinemanın ünlü yıldızları kelimenin tam anlamıyla 'para basıyorlar'. Bir çok insan için küçük bir servet sayılabilecek bir parayı bazen bir dizinin tek bir bölümü bazen de bir film için kasalarına koyabiliyorlar. Geçtiğimiz günlerde açıklanan bir listeye göre bir yıllık para kazanma rekoru Seinfeld adlı dizinin yıldızı Jerry Seinfeld'in. Ünlü komedyen geçen yıl tam 87 milyon dolar kazandı. Bugünlere ulaşabilmek için o kadar çok çalışıyorlar ki elbette bu para da onların hakkı diyor ve hem ülkemizde hem Hollywood'da ünlü yıldızların bir dizinin bir bölümünden ne kadar kazandıklarına bir göz atıyoruz.

1/ 25
Bir servet kazanıyorlar !

KATHERINE HEIGL

İlk kez en çok kazanan ünlüler arasında yer alan Heigl, rol aldığı The Ugly Truth adlı filmden 6 milyon dolar kazandı. ABC'nin sevilen dizisi Grey's Anatomy'den ise bölüm başına 225 bin dolar kazanıyor.

2/ 25
Bir servet kazanıyorlar !

TERI HATCHER

Desperate Housewives (Umutsuz Ev Kadınları) dizisinin yıldızlarından Hatcher ilk bölümlerde 89 bin 300 TL alıyordu. Ancak dizi tutuldukça o da ücretini katladı. Dizinin ikinci sezonunda bölüm başına yaklaşık 350 bin TL kazanmaya başladı.

3/ 25
Bir servet kazanıyorlar !

SARAH JESSİCA PARKER

Sex and the City'nin yıldızlarından olan Parker bölüm başına 450 bin Sterlin'den fazla para alıyordu.

4/ 25