Bir Varmış Bir Yokmuş filminin galası

Bir Varmış Bir Yokmuş filminin galası

Bir Varmış Bir Yokmuş  filminin galası

Grinin Elli Tonu gibi...

İLKSEN Başarır’ın yönettiği, başrollerini Mert Fırat ve Melisa Sözen’in paylaştığı ‘Bir Varmış Bir Yokmuş’ filminin galası önceki akşam Kanyon AVM’de yapıldı. Pek çok ünlünün katıldığı galada filmin sevişme sahneleri konuşuldu. İzleyiciler “Sanki Gri’nin Elli Tonu’na geldik” şeklinde yorumlar yaptı.

1/ 21
Bir Varmış Bir Yokmuş  filminin galası

Gülen ayak SERENAY

Serenay Sarıkaya, galada pırıl pırıldı. Üstünde gülen ve ağlayan surat olan figürleri olan lame ayakkabıları için “Bunları çok seviyorum” dedi. “Medcezir’deki Yaman ve Mira’nın bu kadar sevilmesinde ilişkinin gerçek olmasının payı var mı?” sorusuna kızdı: “Harika bir soru sordunuz! Ama gerçek hayatla alakası yok!”

2/ 21
Bir Varmış Bir Yokmuş  filminin galası

Gala çıkışı sahne

‘Bir Varmış Bir Yokmuş’ta rockçı bir genci canlandıran Mert Fırat, gala çıkışı sevgilisini oynayan Melisa Sözen ile sahne aldı. Gecede Sözen’in gerçek hayattaki rockçı sevgilisi Harun Tekin de şarkı söyledi.

Duyduğu bir şarkının peşine düşen Nehir’le (Melisa Sözen) şarkıyı yapan Ozan’ın (Mert Fırat) aşkını anlatan ‘Bir Varmış Bir Yokmuş’un galası önceki akşam Kanyon AVM’de yapıldı. İlksen Başarır’ın yönettiği filmin başrolleri dahil Cem Yılmaz, Demet Evgar, Pelin Karahan-Bedri Güntay, Serenay Sarıkaya gibi birçok ünlünün katıldığı gece filmin izlenmesiyle son bulmadı. Filmde rockçı bir gencin (Mert Fırat) sevgilisini canlandıran Melisa Sözen’in gerçek hayattaki sevgilisi Mor ve Ötesi grubunun solisti Harun Tekin, basın mensuplarının karşısına çıktı ve filmin başarılı olduğuna inandığını dile getirdi.

3/ 21
Bir Varmış Bir Yokmuş  filminin galası

Sağı solu rockçı oldu 

Gala çıkışında topluca Bebeköy’deki Backyard’a giden film ekibi, hep birlikte sahne aldı. En çok alkışlanan performans Mert Fırat’ın sözleri Murathan Mungan’a ait olan Müslüm Gürses’le ünlenen Nilüfer ve Bana Göre Değil şarkısını söylemesi oldu.

4/ 21