Biraz kilo iyi gelir

Biraz kilo iyi gelir

Biraz kilo iyi gelir

Gösteri dünyasında zayıflama çılgınlığının geldiği noktayı bilmeyen yok...Kadın, erkek bütün oyuncu, şarkıcı ve TV yıldızları hep daha ince olmanın derdinde. Ama bazen işi abartıp iskelete döndükleri de oluyor. Aslına bakılırsa bazı ünlüler biraz kilo aldıklarında çok daha güzel, sağlıklı ve seksi görünüyorlar. İşte zayıflık takıntısına teslim olan ama aslında biraz kilo alınca çok daha güzel görünen o ünlüler.

1/ 17
Biraz kilo iyi gelir

Angelina Jolie zaman zaman zayıflığı yüzünden sevenlerini üzüyor son yıllarda. Aslına bakılırsa bu kadar zayıf olmak ona çok da yakışmıyor. İncecik bedenine bir de vazgeçemediği koyu renkleri giyince iyice ürkütücü görünüyor. Peki onun biraz daha kilolu olduğu zamanları hatırlıyor musunuz?

2/ 17
Biraz kilo iyi gelir

Evet... Aradan epey zaman geçti ve Jolie'nin bu görüntüsü neredeyse hafızalardan silindi. Ama ünlü oyuncu biraz kilo aldığında çok daha hoş bir görünüme kavuşuyor.

3/ 17
Biraz kilo iyi gelir

Christina Aguilera aslında "yo- yo" diyetçi ünlülerden. Bir kilo alıp bir veriyor, üstelik bunu çok da uç noktalarda yapıyor. Ünlü şarkıcı kariyerinin ilk dönemlerinde bu kadar zayıftı.

4/ 17