Bodrum tıklım tıklım doldu

Bodrum’un ünlü koyları, plajları yerli ve yabancı turistlerle doldu.

Bodrum tıklım tıklım doldu

Turizmin gözde merkezlerinden Bodrum’da hafta sonu sahil, plaj ve koylar yerli ve yabancı turistlerle doldu. Okulların tatile girmesi ile erken rezervasyon yaptırarak Haziran ayında yarı fiyatına tatil olanağı bulan yerli turistler Bodrum’a akın etti. 39 dereceye ulaşan hava sıcaklığı ve 22 dereceye ulaşan deniz suyu sıcaklığı nedeniyle sahillerde adım atacak yer kalmadı.

1/ 8
Bodrum tıklım tıklım doldu

Günü birlik tur tekneleri ile mavi yolculuğa çıkanlar Akvaryum Koyu, Kara Ada ve Camel Beach sahilini doldurdu. İskelelerin üzeri günü birlik teknelerle gelen turistlerle doldu. Bazı tekneler iskelelerde yanaşacak yer bulamadı.

2/ 8
Bodrum tıklım tıklım doldu

Türbanlı turistlerle üstsüz turistlerin yan yana denize girdiği, eğlendiği Bodrum sahillerinde, gençler de sevgililerini alarak sahile koştu. Bazı turistler ise kavurucu Bodrum sıcağı altında sereserpe güneşlendi, tatilin tadını çıkardı.

3/ 8
Bodrum tıklım tıklım doldu

Camel Beach Su Sporları Merkezi Yöneticisi Bayram Aydın, “Global kriz tüm dünyada olduğu gibi bu yıl ilk kez Bodrum sahillerini de etkiledi. Sezon başı çok durgun geçmişti, ancak iç turizmin de hareketlenmesi ile Bodrum’a turist yağmaya başladı” dedi.

4/ 8