Brezilyalı dansçının zor anları

Kaulempa Dans Grubu dansçıları yaptıkları gösterilerle nefesleri kesti.

Brezilyalı dansçının zor anları

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi'ne, havaların ısınmasıyla birlikte yabancı turistlerle birlikte dans ve gösteri grupları da akın etmeye başladı.

Brezilya’dan gelen dünyaca ünlü Kaulempa Dans Grubu dansçıları yaptıkları gösterilerle nefesleri kesti. Dansçılardan 24 yaşındaki Adriana Mia’nın hızlı ve ritmik danslar sırasında bir göğsünün dışarı çıkması ve genç dansçının uzun süre bu şekilde dans etmesi, ilginç görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

1/ 4
Brezilyalı dansçının zor anları

Bodrum’da ısınan havalarla gelen yabancı turistlerle birlikte 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinde gösteri yapmak üzere gelen dans ve gösteri grupları, yaptıkları şovlarla Bodrum sahillerine canlılık getirdi. Sahildeki gösterilere Alman ve Hollandalı animasyon ekiplerinin dansçı güzelleri de katıldı.

2/ 4
Brezilyalı dansçının zor anları

Sunu Organizasyon ve Turizm Limited Şirketi’nin aracılığı Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinden gelen Kaulempa Dans Grubu WOW Resort Otel’in plajında yaptıkları dans gösterileri ile nefesleri kesti. Yaklaşık 300 yabancı turistin büyük ilgi ve alkışlarla izlediği lambada, samba, batacuda, axe, capoerira, pagode, salsa ve Brezilya’nın Bahia bölgesinden dünyaya yayılan ve tutku haline gelen Soxua dansını yapan latin dansçıların seksi ve ritmik dansları izleyenleri büyüledi.
Dansçılar arasında yer alan ve üniversitede ekonomi eğitimi gören 24 yaşındaki Adriana Mia adlı genç kız dansların hareketli bölümünde göğüslerinden birinin dışarı çıktığını fark etmeyerek dakikalarca dans etti. Arkadaşlarının uyarısı üzerine göğsünü kapatmaya çalışan Mia “Yaklaşık 6 yıldır dans ediyorum. İlk kez böyle bir şey başıma geldi. Benim için talihsiz bir andı” dedi.

3/ 4
Brezilyalı dansçının zor anları

4/ 4