Bu film ağlatır!

Beren Saat ve Uğur Yücel’in başrolleri paylaştığı 'Benim Dünyam'ın ilk gösterimi dün yapıldı.

Bu film ağlatır!

Hint yapımı “Black”ten uyarlanan, Beren Saat ve Uğur Yücel’in başrolleri paylaştığı 'Benim Dünyam'ın ilk gösterimi dün yapıldı. Saat’in kör ve sağır bir genç kızı canlandırdığı film, eleştirmenlerin çoğundan övgü aldı. Ortak kanı ise “Bu film seyirciyi kesin ağlatır” oldu.

1/ 22
Bu film ağlatır!

Merakla beklenen “Benim Dünyam” için dün sabah saatlerinde Kanyon’da özel bir gösterim yapıldı. Basın mensupları ve sinema eleştirmenlerinin katıldığı gösterimde, özellikle oyunculuklar tam not aldı.

2/ 22
Bu film ağlatır!

Filmde 2 yaşındayken geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hem kör hem de sağır olan, bu nedenle hiçbir kavramı “bilmeyen” Ela karakterini canlandıran Beren Saat ile hayatını onu iyileştirmeye dayan Mahir Hoca’yı oynayan Uğur Yücel’in öpüşme sahnesi dikkat çekti.

3/ 22
Bu film ağlatır!

ELEŞTİRMENLER NE SÖYLEDİ

* Atilla Dorsay: Bu, seyirciyi en çok ağlatan Türk filmi olmaya aday bana kalırsa...

Prodüksiyon değerleriyle, başarılı oyunculuklarıyla hem bizde hem de yurtdışında büyük ilgi göreceğini tahmin ediyorum. Özellikle final sahnesi, iki kız kardeşin çekişmelerinden sonra kadeh kaldırmaları beni çok etkiledi. Bunlar insanlara dokunacak sahneler... İnsanlar filmi izledikten engellilere daha iyi davranacak.

4/ 22